ГДЗ Українська мова 5 клас О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов 2005 

ГДЗ Українська мова 5 клас О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов (2005 рік)
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2005
 • Видавництво: Не вказано
 • 16

Добре знати українську мову обов’язково для будь-якої інтелігентної людини. Тому вивчення рідної мови починається ще у 5 класі. Звісно, щоб вміти красиво та грамотно писати і розмовляти, слід уважно та сумлінно вивчити усі теми, які подає вчитель на уроці. Справитися з труднощами допоможе ГДЗ укр мова 5 клас Глазова.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

Українська мова в п’ятому класі

Програма навчання у п’ятому класі доволі складна і насичена. Важко встигати одразу все, але при тому не втратити успішність. Тому ми створили наш сайт, де зібрані готові домашні завдання з різних предметів, в тому числі і з української мови. Всі відповіді правильні і перевірені. Користуючись нашими ГДЗ, Ви можете перевіряти свою домашню роботу і бути впевненими у відповідях.

ГДЗ укр мова 5 клас онлайн

Ми стараємось, щоб на нашому сайті було якнайбільше актуальних посібників різних авторів і років випуску. Серед них і збірник ГДЗ Українська мова 5 клас О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов (2005 рік). Користуватися посібником дуже просто і зручно, адже онлайн зміст відповідає змісту в книжці і номер вправи можна знайти буквально за декілька кліків.

Відповіді до вправ з укр мови

На нашому сайті Ви знайдете різноманітні збірники з готовими відповідями до вправ з української мови та усіх інших предметів. Таким чином Ви з легкістю зможете перевірити домашнє завдання, підготуватися до диктанту, контрольної чи самостійної роботи або навіть до екзаменів чи олімпіади.

Нова програма з української мови

На нашому сайті Ви також знайдете новий збірник готових домашніх завдань цього автора, а саме ГДЗ Українська мова 5 клас О.П. Глазова 2018 року випуску. Це нове видання, яке містить усі відповіді до вправ до відповідного нового підручника.

Як користуватися ГДЗ?

Все дуже просто. Заходьте на наш сайт, вибирайте свій клас і відповідний розділ. Серед наявних посібників виберіть той, що підходить вашій навчальній програмі, наприклад, ГДЗ з української мови Глазова, Кузнецов 5 клас.

Протягом року учні вивчатимуть такі теми:

 • ПОНЯТТЯ ПРО ТЕКСТ: текст, його ознаки. Тема й головна думка тексту. Мікротеми тексту. Поділ тексту на абзаци. Стилі мовлення. Типи мовлення. Особливості будови розповіді.
 • СИНТАКСИС І ПУНКТУАЦІЯ: словосполучення. Головне й залежне слова у словосполученні. Речення, його граматична основа: підмет і присудок. Речення з одним головним членом. Види речень за метою висловлювання: розповідні, питальні, спонукальні. Окличні речення. Другорядні члени речення. Речення з однорідними членами. Звертання. Вставні слова та сполучення слів. Складне речення. Пряма мова. Діалог.
 • ФОНЕТИКА. ОРФОЕПІЯ. ГРАФІКА. ОРФОГРАФІЯ: звуки мови і звуки мовлення. Звуки голосні й приголосні. Приголосні дзвінкі та глухі, тверді й м'які. Позначення звуків на письмі. Алфавіт. Співвідношення звуків і літер. Звукове значення літер я, ю, є, ї. Склад. Правила переносу слова з рядка в рядок. Наголос. Вимова наголошених і ненаголошених голосних, позначення їх на письмі. Орфограма. Вимова приголосних звуків і позначення їх на письмі. Спрощення в групах приголосних. Найпоширеніші випадки чергування звуків. Основні випадки чергування у - в, і - й. Позначення м'якості приголосних на письмі. Правила вживання м'якого знака. Сполуки літер йо, ьо. Правила вживання апострофа. Подвоєні літери. Написання слів іншомовного походження.
 • ЛЕКСИКОЛОГІЯ: лексичне значення слова. Однозначні й багатозначні слова. Пряме й переносне значення слова. Загальновживані і стилістично забарвлені слова. Групи слів за значенням: синоніми, антоніми, омоніми.
 • ФРАЗЕОЛОГІЯ: фразеологізм, його значення. Джерела українських фразеологізмів. Прислів'я, приказки, крилаті вислови, афоризми. Фразеологізми в ролі членів речення. Походження (етимологія) слова.
 • БУДОВА СЛОВА. ОРФОГРАФІЯ: корінь, префікс, суфікс і закінчення - значущі частини слова. Основа слова. Вимова і написання префіксів.

Готові домашні роботи з укр мови в інтернеті

Відтепер не потрібно купувати ГДЗ в книжковому магазині, адже це зовсім незручно і дорого, крім того, ці збірники не будуть Вам потрібні вже наступного року. Сьогодні Ви можете знайти відповідь до будь-якої вправи на нашому сайті онлайн з Вашого смартфона чи планшета навіть на уроці.