ГДЗ Українська мова 5 клас О.В. Заболотний (2013 рік) 

Назад до ГДЗ 5 клас Українська мова
ГДЗ Українська мова 5 клас О.В. Заболотний (2013 рік)
75
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2013
 • Видавництво: Генеза, Київ
 • Мова навчання: українська

Українська мова – це один із найбільш необхідних предметів у школі, адже ми кожного дня розмовляємо, пишемо і читаємо. Відповідно, слід це робити правильно і грамотно. Справитися з цим завданням Вам допоможе ГДЗ 5 клас українська мова Заболотний.

Повідомити про помилку

Готові домашні завдання з української мови у 5 класі

Збірник готових домашніх завдань – це посібник, в якому зібрані правильні відповіді до вправ і завдань. Такий збірник дозволить школяру швидко і якісно перевіряти домашню роботу. У розділі ГДЗ 5 клас українська мова ви знайдете «Українська мова 5 клас» О.В. Заболотний.

Готові відповіді з укр мови

В наш час збірники з готовими відповідями користуються неабиякою популярністю. Це можна поясними тим, що такі посібники суттєво покращують успішність учнів, додають впевненості у своїх силах, вчать самостійно перевіряти домашню роботу та виправляти помилки, готуватися до контрольних та самостійних робіт, тестів.

Інші популярні ГДЗ

На нашому сайті Ви знайдете збірники готових домашніх завдань різних авторів. Якщо ви користуєтеся в школі не підручником Заболотного, то для Вас у нас є інші книжки. Наприклад, зверніть увагу на ГДЗ українська мова 5 клас Єрмоленко Сичова та ГДЗ Українська мова 5 клас О.П. Глазова 2013 року.

Готові домашні завдання для батьків

Слід зазначити, що значно частіше ГДЗ використовують батьки школярів, адже саме вони мусять перевіряти домашню роботу дитини та помагають впоратися з усіма вправами та завданнями. Використання збірників з відповідями до вправ дозволяє це зробити швидко та якісно. А також завдяки готовим домашнім завданням батьки можуть нагадати собі граматику української мови, яку колись вивчали.

Відповіді до вправ з української мови

У сучасних школах вчителі задають багато домашнього завдання. Якщо ще кілька років назад задавали всього дві-три вправи, то тепер в рази більше. Справитися з усіма завданнями непросто. Більш того, складно бути впевненим в тому, що вони виконані вірно, але завдяки ГДЗ їх можна легко перевірити. Не варто все списувати з ГДЗ. Спочатку слід виконати вправу самостійно, а після того подивитися на відповідь і звірити результати.

Контрольна робота з укр мови

Протягом року школярі у 5 класі писатимуть самостійні і контрольні роботи з української мови. Підготуватися до них можна за допомогою ГДЗ. Ці збірники дозволять переконатися в правильності відповідей та попрацювати над помилками.

Користуємось ГДЗ з користю

В житті дуже важливо грамотно спілкуватися і висловлювати думки, адже чим краще ви володієте мовою, вмієте переконувати словом і красиво пояснювати власну точку зору, тим простіше добитися успіху у житті. Посібник Заболотного з української мови за 5 клас допоможе Вам справитися з труднощами рідної мови, адже необхідно переконатися в тому, що всі завдання та вправи виконані на 12 балів.

Відповіді онлайн

Вам більше не потрібно годинами ходити по книжкових магазинах, щоб знайти необхідний збірник готових домашніх завдань 5 клас укр мова Заболотний, адже він є онлайн на нашому сайті. Доступ до всього контенту абсолютно безплатний і не потребує реєстрації.

Домашні завдання на 12 балів

Відтепер Вам не потрібно хвилюватися про те, чи вірно ви виконали домашнє завдання. На нашому сайті є збірник ГДЗ з української мови 5 клас Заболотний, в якому зібрані правильні відповіді до вправ. Переглядати такий посібник можна онлайн з будь-якого пристрою. Це хороший спосіб самоконтролю. Не варто використовувати ГДЗ як шпаргалку.

У 5 класі в програму навчання з української мови входять такі теми:

 • Синтаксис і пунктуація.
 • Фонетика.
 • Графіка.
 • Орфоепія.
 • Орфографія.
 • Лексикологія.
 • Будова слова, орфографія.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!