ГДЗ Українська мова 5 клас О.П. Глазова (2013 рік) 

Назад до ГДЗ 5 клас Українська мова
ГДЗ Українська мова 5 клас О.П. Глазова (2013 рік)
17
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2013
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • Мова навчання: українська

Кожен розуміє як важливо вміти грамотно спілкуватися і добре знати українську мову, тому рідна мова – одна з найважливіших дисциплін в школі. Щоб добре з нею справлятися потрібно приділяти їй достатньо часу та зусиль, а щоб бути впевненим у власних знаннях – користуватися збірником ГДЗ Українська мова 5 клас О.П. Глазова 2013 року.

Повідомити про помилку

Чому варто користуватися ГДЗ?

Бувають випадки, коли учень з якихось причин пропустив заняття в школі і розібратися самостійно з новою темою складно. В такій ситуації на допомогу прийдуть готові домашні завдання. Вибирайте посібник, який вам підходить, наприклад, за авторством Глазової, і дивіться, як правильно вирішити те чи інше завдання.

Всі ГДЗ на «12 балів»

На нашому сайті Ви знайдете багато різноманітних ГДЗ різних авторів: ГДЗ Українська мова 5 клас О. П. Глазова 2018 рік. Вибирайте ту книжку, яка відповідає Вашій навчальній програмі.

Відповіді до вправ з укр мови

Перед тим як переписувати домашню роботу в чистовий зошит, слід ретельно її перевірити. А як це зробити? Звісно, за допомогою ГДЗ, адже ці збірники містять правильні та вичерпні відповіді до усіх вправ та завдань з української мови.

ГДЗ укр мова 5 клас онлайн

Ви можете переглядати збірники готових домашніх завдань дома і в школі. Наприклад, Вам потрібно перевірити виконання самостійної роботи, то ви можете зайти на наш сайт і дивитися правильні відповіді з телефона або планшета. А після того, як ви зробили домашнє завдання, то перевірити його можна зайшовши з ПК або ноутбуку на ГДЗ 5 клас Українська мова Глазова.

Протягом року школярі вивчатимуть такі теми:

  • ВІДОМОСТІ З СИНТАКСИСУ І ПУНКТУАЦІЇ: словосполучення. Головне й залежне слова в словосполученні. Речення. Види речень за метою висловлювання: розповідні, питальні, спонукальність. Другорядні члени речення: додаток, означення, обставини. Речення з однорідними членами (без сполучників і зі сполучниками а, але, і).Узагальнювальне слово при однорідних членах речення. Звертання. Роль звертань у реченні. Ознайомлення з найуживанішими вставними словами і сполученнями слів. Складні речення зі безсполучниковим і сполучниковим зв’язком. Пряма мова. Розділові знаки при прямій мові. Діалог. Тире при діалозі.
  • ФОНЕТИКА. ГРАФІКА. ОРФОЕПІЯ. ОРФОГРАФІЯ звуки мови й звуки мовлення. Позначення звуків мовлення на письмі. Алфавіт. Співвідношення звуків і букв. Звукове значення букв л, ю, є, ї та щ. Вимова звуків, що позначаються літерами ґ і г.Голосні й приголосні звуки. Склад. Правила переносу слів. Наголос. Орфоепія. Орфографія. Приголосні дзвінкі й глухі. Вимова приголосних звуків і позначення їх на письмі. Найпоширеніші випадки чергування голосних і приголосних звуків. Позначення м’якості приголосних на письмі. Правила вживання знака м’якшення. Правила вживання апострофа. Подвоєння букв на позначення подовжених м’яких приголосних та збігу однакових приголосних звуків. Написання слів іншомовного походження.
  • ЛЕКСИКОЛОГІЯ: Лексичне значення слова. Однозначні й багатозначні слова. Використання багатозначних слів у прямому й переносному значеннях. Загальновживані (нейтральні) та стилістично забарвлені слова. Групи слів за значенням. Походження (етимологія) слова.
  • БУДОВА СЛОВА. ОРФОГРАФІЯ: Основа слова (корінь, суфікс, префікс) і закінчення значущі частини слова. Спільнокореневі слова й форми слова. Вимова та написання префіксів яре-, при-, прі-.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!