ГДЗ Математика 5 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2013 Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання

ГДЗ Математика 5 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2013 рік) Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання
  • Автори:
  • Тип: Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання
  • Рік видання: 2013
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • 42

Математика – один із найбільш складних предметів у школі. Справитися з усіма завданнями та задачами буває доволі складно. Пропустивши одну тему, важко зрозуміти наступні, але цього допускати не варто, адже тематичне оцінювання у 5 класі прийдеться скласти. Для того щоб перевірити усі завдання, варто скористатися ГДЗ на нашому сайті.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

15.11 10:39
Помилок немає але хочу сказати щоб ви зробили текст більш вигідним потому що якраз через текст учні будуть робити багато помилок

До вправи: 60

09.09 16:59
Нету прктически всего задания 200

До вправи: 200

22.04 22:27
Помилка: Яблок

До вправи: 247

22.03 20:09
Де взялося 0,5

До вправи: 3

28.11 16:37
у 6 там не х а х

До вправи: 69

28.11 16:29
шукаємо кут ане відрізок кут рме ане відрізок ме

До вправи: 79

28.11 16:26
все не точно розписано я не зрозуміла

До вправи: 79

28.11 16:26
все не точно розписано я не зрозуміла

До вправи: 79

23.09 23:37
0677028064

До вправи: 175

16.05 20:20
всё правильно

До вправи: 155

07.05 19:51
Погано написано Мерзляк а це взагалі не та задача . виправте всі свої помилки і заблокуйте ГДЗ не тільки з математики а із всього.

До вправи: 141

22.04 08:15
Не видно знаків і цифр

До вправи: 247

08.02 15:15
Чому 186 якщо правильно 187? И чому 185 якщо 186? Якщо писпти то треба правильльно, розумні люди не будуть дивитися а якщо людина без розуму то вона подивиться и напише так як тут і не буде сумніватися що тут не правильно! Пишіть будь ласка правильно!!!!

До вправи: 186

Правильні відповіді до контрольної роботи

У п'ятому класі всі учні вивчатимуть нові теми з математики, а в кінці кожного пройденого розділу написатимуть контрольну роботу. Підготуватися до неї з радістю допоможе ГДЗ Математика 5 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання 2013 року.

Нова програма з математики

Щороку випускаються нові підручники, робочі зошити та інші навчальні матеріали. Ми слідкуємо за оновленнями шкільної програми, тому у нас на сайті Ви завжди можете знайти актуальні збірники готовиз домашніх завдань з усіх предметів.

Що вивчають учні з математики у 5 класі?

  • Натуральні числа: Ряд натуральних чисел. Цифри. Десятковий запис натуральних чисел. Відрізок. Довжина відрізка. Площина. Пряма. Промінь. Шкала. Координатний промінь. Порівняння натуральних чисел.
  • Додавання і віднімання натуральних чисел. Додавання натуральних чисел. Властивості додавання. Віднімання натуральних чисел. Числові та буквені вирази. Формули. Рівняння. Кут. Позначення кутів. Види кутів. Вимірювання кутів. Многокутники. Рівні фігури. Трикутник і його види. Прямокутник.
  • Множення і ділення натуральних чисел: множення. Переставна властивість множення. Сполучна і розподільна властивості множення. Ділення. Ділення з остачею. Степінь числа. Площа. Площа прямокутника. Прямокутний паралелепіпед. Піраміда. Об’єм прямокутного паралелепіпеда. Комбінаторні задачі.
  • Звичайні дроби: уявлення про звичайні дроби. Правильні і неправильні дроби. Порівняння дробів. Додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками. Дроби і ділення натуральних чисел. Мішані числа.
  • Десяткові дроби: уявлення про десяткові дроби. Порівняння десяткових дробів. Округлення чисел. Додавання і віднімання десяткових дробів. Множення десяткових дробів. Ділення десяткових дробів. Середнє арифметичне. Середнє значення величини. Відсотки. Знаходження відсотків від числа. Знаходження числа за його відсотками.

Відповіді до кожного варіанту

У розв'язнику з математики на нашому сайті є відповіді не тільки до підготовчих завдань, а й до самих тематичних робіт в обох варіантах. Перевіряй свої знання і отримуй високий бал в школі. Завдяки ГДЗ можна якісно підготуватися до тематичної роботи, адже можна вирішити усі завдання і перевірити усі відповіді наперед.

Контрольні та самостійні роботи з математики

Якщо Вам потрібно підготуватися до самостійної чи контрольної роботи, то ми Вам з радістю допоможемо, адже у нас на сайті є збірник ГДЗ математика 5 клас Мерзляк збірник завдань і контрольних робіт 2013 року. Цей збірник містить правильні відповіді до усіх завдань до контрольних і самостійних робіт для обох варіантів.

Робочий зошит з математики

Протягом року учні виконуватимуть завдання та задачі не тільки з підручника, а й з робочого зошита. Цей зошит містить різноманітні завдання та задачі, які потрібно вирішити, щоб закріпити знання, отримані на уроці. Але якщо у Вас виникнули труднощі і Ви не знаєте, як виконати ту чи іншу вправу, то у нас є для помічник – ГДЗ Математика 5 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір Робочий зошит. Цей збірник містить правильні відповіді до усіх завдань, які Ви відтепер можете з легкістю перевірити.

Відповіді до підручника з математики

У нас на сайті Ви знайдете всі необхідні матеріали для вивчення математики. Серед них є і відповіді до підручника ГДЗ «Математика 5 клас» А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2013 рік).

А що, якщо ГДЗ потрібен на уроці?

Буває так, що ГДЗ Математика 5 клас Мерзляк Збірник задач і завдань для тематичного оцінювання може терміново знадобиться на уроці для того, щоб перевірити якесь завдання. Саме тому ми зробили можливим відвідувати наш сайт з мобільного телефону.

ГДЗ онлайн за новою програмою

Цифровими розв'язнику не тільки просто, а й дуже зручно і практично користуватися, адже він готовий працювати з Вами вдень і вночі з комп'ютерів, смартфонів або планшетів. Крім того, Вам не потрібно реєструватися, а весь контент сайту абсолютно безплатний.