ГДЗ Математика 5 клас Г.М. Янченко, В.Р. Кравчук 2010 

ГДЗ Математика 5 клас Г.М. Янченко, В.Р. Кравчук (2010 рік)
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2010
 • Видавництво: Не вказано
 • 23

У п’ятому класі на школярів чекає багато нових складних тем з математики, багато нових задач, прикладів, рівнянь. Справитися з цим всім допоможуть готові домашні завдання, за допомогою яких легко перевірити свої знання і бути впевненим у правильності своїх відповідей.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

05.09 09:40
Не показує картинку

До вправи: 76

Admin Анонім 05.09 11:01
На даному завданні є картинка.

Цього року п’ятикласники вивчатимуть такі теми з математики:

 1. Натуральні числа і дії над ними. Геометричні фігури і величини
  1. Порівняння натуральних чисел. Додавання і віднімання
  2. Множення і ділення
  3. Геометричні фігури та величини
 2. Дробові числа
  1. Звичайні дроби
  2. Десяткові дроби. Додавання і віднімання десяткових дробів
  3. Множення і ділення десяткових дробів. Відсотки

Математичні терміни

Велика кількість і різноманіття математичних термінів, вивчення яких ще тільки чекає нашого юного школяра в п'ятому класі. Такі поняття як абсциса, похідна, ордината, інтеграл і множник слід вивчити в майбутньому нашому математику. Перші теми з математики в п'ятому класі можуть налякати нашого учня. Але нехай рішення домашніх робіт більше не лякають школярів. На нашому сайті є безліч готових домашніх завдань спеціально опублікованих для них. З їх допомогою дитина з легкістю зможе упевниться в правильності виконання своїх уроків.

ГДЗ і математика

Готові домашні завдання з математики Ви зможете знайти на нашому сайті в розділі ГДЗ Математика 5 клас Г.М. Янченко, В. Р. Кравчук. Кожен приклад опублікований для Вас. Набагато приємніше і легше тепер стануть уроки з математики з нашим готовими завданнями. Сподіваємося, що допомагаємо юним школярам в освоєнні цієї нелегкою дисципліни. Нехай Ваш навчальний рік буде успішним і простим. Вивчайте курс математики з легкістю.