ГДЗ Німецька мова 5 клас С.І. Сотникова, Т.Ф. Білоусова (2018 рік) 1 рік навчання

Назад до ГДЗ 5 клас Німецька мова
ГДЗ Німецька мова 5 клас С.І. Сотникова, Т.Ф. Білоусова (2018 рік) 1 рік навчання
164
НОВА програма
  • Автори:
  • Тип: 1 рік навчання
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • Мова навчання: українська

Німецька мова – це одна із найпоширеніших європейських мов. Це офіційна головна мова, власне, Німеччини, а також Австрії та Ліхтенштейну. У Бельгії, Італії, Швейцарії та Люксембурзі – це одна із офіційних мов. Подорожуючи Європою Вам, однозначно, пригодиться знання цієї мови. Вивчити німецьку мову доволі складно, але Вам в цьому допоможе ГДЗ Німецька мова 5 клас С.І. Сотникова, Т.Ф. Білоусова 1 рік навчання за новою програмою 2018 року.

Повідомити про помилку

Нова програма з німецької мови 2018

У 2018 році вийшло багато нових підручників. В тому числі і з німецької мови. Звичайно, що до кожного з них є відповідний збірник готових домашніх завдань. І підручник, і ГДЗ до нього ви можете знайти на порталі «ГДЗ 12 балів»

Відповіді до вправ з нім мови

Щоб краще засвоїти знання отримані в школі, школярі мають виконувати домашню роботи. Це переважно вправи та різних типів завдання. Дуже часто дома нікому допомогти з виконанням домашніх завдань, адже батьки не знають німецької. В такому випадку варто скористатися ГДЗ німецька мова 5 клас Сотникова Білоусова 1 рік навчання 2018.

Перший рік навчання

У 5 класі учні тільки починають вивчати німецьку мову. Їм потрібно вивчити багато нових слів, правил граматики. Також на уроках німецької мови учні дізнаються багато цікавого про традиції, побут та культуру німців. Швидше справитися з усіма завданнями школярам допоможе збірник готових домашніх завдань ГДЗ Німецька мова 5 клас Сотникова Білоусова 1 рік навчання за новою програмою 2018 року.

ГДЗ на допомогу батькам

Всі батьки стараються допомагати школярам з домашньою роботою та контролюють успішність в школі. Але, на жаль, не всі тати і мами знають німецьку мову. в таких випадках їм знадобиться ГДЗ німецька мова 5 клас Сотникова Білоусова 1 рік навчання 2018. Цей збірник з відповідями допоможе перевірити домашню роботу дитини та вказати на помилки, а за бажанням батьки навіть зможуть почати вивчати німецьку мову разом із своєю дитиною.