ГДЗ Українська література 5 клас Л.Т. Коваленко (2018 рік) 

Назад до ГДЗ 5 клас Українська література
ГДЗ Українська література 5 клас Л.Т. Коваленко (2018 рік)
122
НОВА програма
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • Мова навчання: українська

Протягом усіх років перебування у школі ти вивчатимеш українську літературу, яка є мистецтвом слова. Художню літературу читатимеш протягом усього свого життя, бо вона має найбільший вплив на людину. А допомагатиме у вивченні літератури ГДЗ Українська література 5 клас Л.Т. Коваленко за новою програмою 2018 року.

Повідомити про помилку

Чим цікава українська література?

На уроках укр літ Ви багато читатимете прози та поезії українських письменників та поетів. Читати — це не тільки складати слова в речення й розуміти їхній зміст. По-справжньому читати — значить бачити все, що стоїть за словом, творити у своїй уяві особливий світ. У цьому світі ти мандруватимеш у далекі краї, куди ніколи не зможеш потрапити без книжки, зустрічатимеш різних людей, чиї вчинки й думки тебе хвилюватимуть, насолоджуватимешся красою природи. Щоразу, відкриваючи нову книжку, ти починатимеш діалог з автором. Вестимеш із ним тривалі щирі бесіди, погоджуватимешся або сперечатимешся з ним, але ніколи не залишатимешся байдужим.

Нова програма з української літератури 2018 року

У 2018 році вийшло чимало нових підручників, робочих зошитів, збірників задач тощо. Звісно, школярам потрібні відповіді до них, щоб перевіряти свою домашню роботу. На нашому порталі «ГДЗ 12 балів» постійно оновлюється база готових домашніх завдань. ГДЗ Українська література 5 клас Коваленко 2018 рік вже доступно для використання онлайн.

Для чого вивчати українську літературу?

Цей урок розів’є такі здібності:

Готові домашні завдання онлайн

В наш час можна знайти будь-яку навчальну літературу в інтернеті, в тому числі і готові домашні завдання. Готові відповіді знадобляться всім учням, які хочуть перевірити свою домашню роботу та попрацювати над помилками. А також ГДЗ будуть потрібні батькам, які слідкують за успішністю своєї дитини. Скористатися ГДЗ укр літ 5 кл Коваленко 2018 можна на порталі «ГДЗ 12 балів».