ГДЗ Біологія 6 клас І.Ю. Костіков, С.О. Волгін, В.В. Додь (2014 рік) 

Назад до ГДЗ 6 клас Біологія
ГДЗ Біологія 6 клас І.Ю. Костіков, С.О. Волгін, В.В. Додь (2014 рік)
33
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2014
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • Мова навчання: українська

Цей предмет знайомить школярів з дивовижним світом рослин, тварин, клітин, грибів та інших цікавинок. Кожна нова тема як знахідка для дітей, адже ця інформація навчить дітей краще розуміти навколишній світ. У шостому класі учні вивчатимуть одноклітинні і багатоклітинні організми, квіткові рослини, дізнаються про різноманіття рослинного світу та гриби.

Повідомити про помилку

Домашні завдання з біології

Біологія в шостому класі навчить школярів краще розуміти навколишнє середовище. Для цього шестикласник отримає шкільний підручник, який складається з багатьох розділів і тем. Кожен параграф містить в собі контрольні питання, на які потрібно дати правильні відповіді дома, щоб закріпити знання отримані в школі. Виконати домашнє завдання допоможуть ГДЗ з біології.

ГДЗ з біології

Одним з опублікованих збірників ГДЗ є Біологія 6 клас І.Ю. Костіков, С.О. Волгін, В.В. Додь. Він вмістив в себе всі правильні відповіді до контрольних питань і практичних робіт. Відтепер школярі зможуть з легкістю підготуватися до уроку біології, перевірити всі виконані вправи, виправити і попрацювати над помилками, якщо вони є.

ГДЗ онлайн

Користуватися збірником ГДЗ Біологія 6 клас Костіков, Волгін, Додь 2014 року Ви можете не тільки зі свого ноутбуку чи ПК, а й з планшета чи смартфона, адже наш сайт адаптований до будь-яких сучасних пристроїв, завдяки чому ви можете користуватися готовими домашніми завданнями будь-де і будь-коли.