ГДЗ Алгебра 7 клас О.С. Істер 2015 

ГДЗ Алгебра 7 клас О.С. Істер (2015 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • 134

У сьомому класі всі учні зіткнутися з величезною кількістю нових завдань і правил з алгебри. Така дисципліна дуже важлива і не проста в освоєнні. Допомагають на уроках вчителі, а ось вдома не замінним стане збірник ГДЗ Алгебра 7 клас О.С. Істер 2015 року нова програма, який містить всі правильні відповіді до задач і вправ та ідеально підходить для перевірки знань.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

04.02 16:46
Де 7,8,9?

До вправи: 527

17.01 21:52
У 3 помилка

До вправи: 427

06.03 18:48
преклади повенні бути росписані !!!!!!

До вправи: 761

10.12 18:31
де 2) вправа? Там дві.

До вправи: 234

24.11 14:51
-2х=4;х=-2

До вправи: 7

24.11 14:49
Помилка в завданні 6. Результат:-10

До вправи: 6

16.10 13:50
ЦЕ НЕТА ВПРАВА!!!!

До вправи: 105

05.10 23:10
Де завдання

До вправи: 167

14.02 15:42
Яка там помилка

До вправи: 768

06.02 15:16
У 4 завданні приклад не правильно записаний, має бути: m²-b²-8b-16=

До вправи: 598

31.01 16:34
УАувкпаіукпаві

До вправи: 751

30.11 17:24
У 4 завданні в другому прикладі повинно бути 6х²y². Тому що множили два раза на самого себе (-2xy × (-3xy))

До вправи: 4

30.11 17:24
В номері 131 невірні приклади виправте будьласка

До вправи: 131

11.11 20:57
В номері 247 помилка там не має дужок на початку m-2m-8... тут не має дужок ну я розумію що в мене теж не має степеня ну але надіюся ви поняли тут має бути от так (m-2m-8)...

До вправи: 247

22.09 12:25
5 у 3 степени 75

До вправи: 115

Admin LOKKI_122 22.09 12:31
5 • 5 • 5 = 125, звідки взялось 75???

У 7 класі учні вивчатимуть:

  • Лінійні рівняння з однією змінною: загальні відомості про рівняння. Розв'язування задач за допомогою лінійних рівнянь. Рівняння як математична модель задачі.
  • Цілі вирази: Вирази зі змінними. Цілі раціональні вирази. Числове значення виразу. Тотожні вирази. Тотожність. Тотожне перетворення виразу. Доведення тотожностей. Степінь з натуральним показником. Властивості степеня з натуральним показником. Одночлен. Стандартний вигляд одночлена. Множення одночленів. Піднесення одночленів до степеня. Многочлен. Подібні члени многочлена та їх зведення. Додавання і віднімання многочленів. Множення одночлена на многочлен. Розкладання многочленів на множники способом винесення спільного множника за дужки. Множення многочлена на многочлен. Розкладання многочленів на множники способом групування. Квадрат суми і квадрат різниці. Розкладання многочленів на множники за допомогою формул квадрата суми і квадрата різниці. Множення різниці двох виразів на їх суму. Розкладання на множники різниці квадратів двох виразів. Сума і різниця кубів. Застосування кількох способів розкладання многочленів на множники.
  • Функції: область визначення і область значень функції. Способи задання функції. Графік функції. Графічний спосіб задання функції. Лінійна функція, її графік та властивості.
  • Системи лінійних рівнянь з двома змінними: розв'язок рівняння з двома змінними. Лінійне рівняння з двома змінними. Графік лінійного рівняння з двома змінними. Система двох лінійних рівнянь з двома змінними та її розв'язок. Розв'язування систем лінійних рівнянь з двома змінними графічним способом. Розв'язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними способом підстановки. Розв'язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними способом додавання. Розв'язування задач за допомогою систем лінійних рівнянь.

Готуємо домашнє завдання з ГДЗ

Завтра урок алгебри в школі і потрібно виконати домашню самостійну роботу? Тоді заходьте до нас на сайт і дивіться всі виконані завдання і приклади в цифровому онлайн розв'язнику. Тепер перевірити знання можна без труднощів та проблем. Після того, як ви вирішили всі завдання самостійно, загляньте у ГДЗ і порівняйте відповіді. Так ви переконаєтесь в тому, що виконали все вірно або зможете попрацювати над помилками.

Візьми з собою в школу ГДЗ

ГДЗ Алгебра 7 клас Істер з радістю допомагатиме всім семикласникам виконувати будь-яке завдання навіть під час уроку в школі. У цьому допоможуть сучасні мобільні пристрої. Наприклад, Ваш смартфон, який завжди з Вами в кишені. Для того, щоб відкрити решебник, школярам навіть не буде потрібно реєстрація. А ще, як додатковий бонус, до такого посібника зроблено простий зміст, який допоможе за пару секунд вже приступити до перевірки уроків.

Користь ГДЗ

Переглядаючи сторінки збірників готових домашніх завдань, Ви завжди будете впевнені в тому, що виконали всі задачі правильно або, якщо є помилки, то зможете над ними попрацювати і виправити. Також ГДЗ знадобиться в тому випадку, якщо ви з якоїсь причини пропустили заняття в школі і хочете самостійно засвоїти нову тему.

Робочий зошит з алгебри

Навчальна програма передбачає виконання завдань не тільки з підручника, але й з робочого зошита. Вправи з нього допоможуть краще засвоїти матеріал, який був поданий на уроці в школі. але якщо певне завдання викликає труднощі, то варто заглянути у ГДЗ, адже там подані поетапні розв’язки до кожного завдання. У нас на сайті є ГДЗ Алгебра 7 клас автора О.С. Істер Робочий зошит 2015 року видавництва «Літера», який містить правильні відповіді до всіх номерів завдань.

Нова і стара програма з алгебри

Навчальна шкільна програма постійно оновлюється та ускладняється. Ми слідкуємо, щоб актуальна база готових домашніх завдань на нашому сайті постійно поповнювала, але якщо Вам потрібен посібник за старою програмою, то у нас Ви знайдете ГДЗ Алгебра 7 клас О.С. Істер 2007 року.

Контрольні роботи з алгебри

Підготуватися до контрольної роботи з алгебри відтепер зовсім нескладно, адже у нас на сайті є відповіді до усіх завдань, які виконуватимуть учні протягом року. Якщо сумлінно виконувати кожну задачу і завдання, то проблем на річній контрольній роботі або на тематичному оцінюванні не буде.

Онлайн ГДЗ

Переглядати усі готові відповіді та рішення з алгебри можна онлайн на нашому сайті. Більш того, доступ до всіх книжок безплатний та без реєстрації. Відтепер Ви можете користуватися готовими домашніми завданнями будь-де і будь-коли.