ГДЗ Алгебра 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2008 

ГДЗ Алгебра 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2008 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2008
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • 2

Всі школярі з першого класу починають вивчати курс з математики, вчаться рахувати, ділити, віднімати, додавати і множити. Поступово, з кожним новим навчальним роком учні дізнаються все більше нової інформації і переходять до вивчення такої дисципліни як алгебра. Кожному школярев слід засвоїти багато складних тем протягом року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

05.04 14:56
Гавно решение

До вправи: 93

05.04 14:03
Я не можу найти Завдання номер 5 перевірте себе

До вправи: 1

ГДЗ онлайн

Щоб було простіше користуватися і працювати з підручниками з алгебри, ми пропонуємо завантажити їх на свій комп'ютер або мобільний телефон з нашого сайту. Щоб він завжди був під рукою і його було зручно і легко переглядати, читати і вирішувати приклади. А правильне рішення прикладів і завдань завжди можна подивитися у нас на сайті в розділі - ГДЗ.

Готові домашні завдання з алгебри

Алгебра це один з найцікавіших і найбільш складних предметів в житті кожного школяра. Вона вимагає до себе значної уваги і величезних зусиль. Через це ми пропонуємо всім школярам робити свої уроки з готовими домашніми завданнями і нашим сайтом. ГДЗ Алгебра 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2008 містить велику кількість правильних відповідей до завдань і прикладів.

Вчимося на відмінно з ГДЗ

Тепер виконувати домашнє завдання з алгебри стає легко і приємно. Кожен виконаний тобою номер завдання можна швидко звірити з виконаним завданням в ГДЗ Алгебра 7 клас Мерзляк, Полонський, Якір, переконатися в правильності і отримати відмінно за домашню роботу. Ми сподіваємося, що твій навчальний рік буде простим і приємним, а такий предмет як алгебра, принесе користь і багато хороших вражень від її вивчення.