ГДЗ Геометрія 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2015 

ГДЗ Геометрія 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2015 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • 33

Програма сьомого класу з геометрії дуже насичена і складна. Як багато нових тем слід вивчити всім семикласникам з цього предмету. Підручник вмістив в себе багато прикладів, рівнянь і задач, як для класного, так і самостійного виконання. Добре, що є збірник ГДЗ Геометрія 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2015 року нова програма.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

26.02 21:48
Трикутник не рівнобедренний

До вправи: 467

31.05 11:14
потрібно було бути г а не а

До вправи: 3

27.09 17:21
Класно

До вправи: 1

26.09 13:20

До вправи: 5

22.09 17:54
Неправильно,правильна відповідь Б

До вправи: 6

11.05 08:56
Почему безлич если по правилу не сходится?

До вправи: 2

09.05 13:36
На малюнку немає буквы D, вы перепутали букви

До вправи: 4

Admin Анонім 09.05 13:40
Виправили, дякуємо!
08.03 14:11
В 11 правильне лише А

До вправи: 10

08.02 20:26
Вы олени там не правильно

До вправи: 8

25.01 18:23
Ви забули на малюнку точку K

До вправи: 245

17.01 16:42
Дякую за відповідь на це питання

До вправи: 285

Збірник задач з геометрії за 7 клас

Протягом року учні вивчатимуть багато нового та цікавого з геометрії. Вони почнуть вивчення цього предмету з такої теми як найпростіші геометричні фігури та їх властивості, а потім почнуть вивчати трикутники. Наступною темою йдуть паралельні прямі та сума кутів трикутника. Далі – коло і круг. А остання тема: геометричні побудови.

Готові контрольні роботи

До контрольної роботи з геометрії у 7 класі варто готуватися заздалегідь: виконувати всі домашні завдання та попередньо зробити задачі і завдання, які будуть на контрольній та перевірити їх за допомогою ГДЗ Геометрія 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір Збірник завдань и контрольних робіт 2015 року.

Нова програма з геометрії

Кожного року виходять нові підручники з геометрії. Ми слідкуємо, щоб наш сайт поповнювався найновішими та найактуальнішими збірниками ГДЗ, адже хочемо, щоб портал 12baliv.com.ua був найбільш корисним та доступним для школярів.

Переглядай ГДЗ на нашому сайті

На нашому сайті школярів чекають не мало збірників готових домашніх завдань з геометрії до нової і старої програми. Перевіряй свої знання і домашню роботу на порталі разом з цифровими онлайн збірниками Мерзляка. Всі посібники на нашому сайті перевірені і містять тільки правильні відповіді, тому тобі не варто хвилюватися, коли здаєш свій зошит на перевірку.

Завтра ми підемо до школи разом з ГДЗ

Цифровий ГДЗ Геометрія 7 клас Мерзляк, Полонський, Якір також можна носити з собою. Це навіть простіше і зручніше, адже він не займе місце в портфелі. Відтепер користуватися готовими домашніми завданнями можна зі свого смартфона чи планшета. Таким чином доступ до ГДЗ є завжди, будь-де і будь-коли.

Що таке ГДЗ?

ГДЗ (готові домашні завдання) – це посібники з готовими відповідями до задач та різноманітних завдань з геометрії. Окрім розв’язання задач, ці збірники містять пояснення та покрокове рішення усіх завдань. За допомогою цих книжок можна перевірити свою домашню роботу та попрацювати над помилками.

Готові домашні роботи для батьків

Готові домашні роботи допоможуть не тільки школярам, але й їхнім батькам, коли вони допомагають своїм дітям з вирішувати вправи та задачі, а також перевіряють їх. Адже збірники ГДЗ місять лише правильні відповіді, всі завдання перевірені на наявність помилок та описок.

Навіщо користуватися ГДЗ?

Збірники ГДЗ (готові домашні завдання) потрібні школярам, щоб перевіряти свої знання та переконатися у власних силах. Більш того, збірники з відповідями суттєво підвищують самооцінку учнів та не відбивають бажання вчитися через труднощі.

ГДЗ онлайн

Просто заходьте на сайт в будь-який час і в будь-якому місці з мобільного пристрою і дивіться потрібні відповіді без реєстрації та оплати. З цього моменту проблем з геометрією у семикласників більше не буде, адже посібник ГДЗ Мерзляк доступний в режимі он-лайн.