ГДЗ Геометрія 7 клас О.М. Роганін 2008 Тест-контроль

ГДЗ Геометрія 7 клас О.М. Роганін (2008 рік) Тест-контроль
  • Автори:
  • Тип: Тест-контроль
  • Рік видання: 2008
  • Видавництво: Не вказано
  • 5

Всім відомо, що семикласники виконують безліч завдань з геометрії як в школі, так і вдома. Але крім того потрібно продемонструвати свої знання, виконуючи контрольні та самостійні роботи з цієї дисципліни. Але зараз вирішити кожне завдання з тестового зошита дуже просто, адже на сайті ми опублікували ГДЗ геометрія 7 клас О.М. Роганін Тест-контроль 2008 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

24.05 09:06
НЕ ПРАВИЛЬНО

До вправи: КР6

18.05 08:09
Где 9 задание?

До вправи: КР5

15.04 20:39
А де 9 завдання!?

До вправи: КР5

Перевір всі завдання з геометрії

Всі завдання, які містить в собі даний підручник можна просто і швидко перевірити. Адже всі завдання і приклади, що виконав учень тепер можна безкоштовно і без реєстрації перевірити на сайті. На нашому сайті зібрані збірники готових домашніх завдань тільки з правильними відповідями, перевірені, в яких нема помилок і описок.

Відповіді по геометрії в твоєму мобільному

ГДЗ геометрія 7 клас Роганін Тест-контроль можна подивитися в он-лайн режимі безпосередньо з твого мобільного телефону. Це дозволить семикласникові в будь-який час і в будь-якому місці перевірити свої відповіді і переконатися в правильному вирішенні кожного завдання. Адже на нашому порталі тільки правильні відповіді до завдань.

Два в одному

Відповіді до першої частини завдань з цього тестовика також можна знайти у нас на сайті. Всі правильно вирішені завдання з алгебри вже чекають школярів. Заходь в розділ ГДЗ алгебра 7 клас і перевіряй всі контрольні і самостійні роботи. Ми хочемо, щоб у тебе були тільки високі бали.