ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір (2008 рік) Збірник задач і контрольних робіт

Назад до ГДЗ 8 клас Алгебра
ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір (2008 рік) Збірник задач і контрольних робіт
57
  • Автори:
  • Тип: Збірник задач і контрольних робіт
  • Рік видання: 2008
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • Мова навчання: українська

Алгебра – це розділ математики. Починаючи з 7 класу учні вивчають два предмети замість одного, тобто алгебру і геометрію. Протягом року для контролю знань вони писатимуть самостійні і контрольні роботи, а підготуватися до них можна разом із ГДЗ Алгебра 8 клас Мерзляк збірник завдань і контрольних робіт.

Повідомити про помилку

Додаткові завдання з алгебри

Додаткові завдання з алгебри у восьмому класі дуже непрості. Учень повинен виконати як тренувальні завдання, так і контрольні роботи. Перевірити свої рішення завжди допоможе наше ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір Збірник завдань і контрольних робіт 2008 року.

Контрольні роботи з алгебри

Самостійні і контрольні роботи з алгебри заставляють нервуватися навіть відмінників, адже через незначну помилку можна неправильно вирішити всю задачу. Щоб на контрольній в школі не було жодних сюрпризів, потрібно добре підготуватися. А для цього потрібно заздалегідь вирішити всі задачі та перевірити їх за допомогою ГДЗ Алгебра 8 клас Мерзляк збірник завдань і контрольних робіт.

Відповіді до підручника з алгебри

У нас є готові домашні завдання для всіх предметів. Завдання з алгебри особливо складні, тому їх варто перевірити з ГДЗ Мерзляк, Полонський, Якір 2016 року.

Поглиблений рівень вивчення алгебри

Якщо ви вивчаєте алгебру на поглибленому рівні, то на домашню роботу задаватимуть складніші і об’ємніші завдання, справити з ними, однозначно, непросто. Але якщо ви скористаєтесь ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, M.С. Якір Поглиблений рівень вивчення 2016 року, то гарантовано отримаєте 12 балів.

Подивись відповіді тут

На нашому порталі в збірнику завдань розмістилось безліч відповідей, які учень може подивитися і, таким чином, перевірити чи правильно він виконав всі завдання. Виконай всі задачі для підготовки до контрольної роботи і переконайся, що всі задачі виконані вірно. Перевір свої знання разом з нами.

Розв’язки і рішення онлайн

Відвідай наш портал зі свого мобільного телефону і подивись всі відповіді в ГДЗ Алгебра 8 клас Мерзляк Збірник завдань і контрольних робіт 2008 абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Навчатися на 12 балів просто

Тепер всі восьмикласники зможуть перевірити свої знання з алгебри і переконається в тому, що вони правильно зрозуміли теми, які проходили в шкільному класі. Вірно виконані завдання - запорука гарних оцінок в школі.