ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, M.С. Якір 2021 

ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, M.С. Якір (2021 рік)
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2021
 • Видавництво: Гімназія, Харків
 • 395

Структура ГДЗ з алгебри для 8 класу А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, M.С. Якір 2021 аналогічна змісту підручника, але відрізняється наявністю готових відповідей з різноманітних питань завдань. Це значно полегшує школяру проходження завдань, які вчителі задають додому. Користуючись системою самоперевірки, учень цілком може при їх виконанні обійтися без сторонньої допомоги і прийти в школу підготовленим.

Також якщо з якоїсь причини учень пропустив заняття, то заповнити прогалини в знаннях можна самому і необов'язково йти до дорогого репетитора або записуватися на платні курси.

Не варто скидати з рахунків елемент психологічного комфорту школяра. Заходячи в школу, учень не перебуває у стресовому стані - перевіривши себе, він знає, що виконав домашнє завдання правильно, грамотно і без помилок.


Обери відповідь до вправи

26.09 21:35
Це не ті завдання які подані в книжці! Виправте будь ласка

До вправи: 47

26.09 20:54
у 74 явно не 40

До вправи: 74

26.09 10:19
Не равильний дрыб

До вправи: 38

25.09 12:36
Немає 5 та 6 рівнянняя

До вправи: 24

22.09 17:46
В 88 номері 2 приклад помилка

До вправи: 88

21.09 17:06
Не скажу!!!!!

До вправи: 37

20.09 19:19
П‘ятий вира не з цієї вправи

До вправи: 70

20.09 17:39
-28 та -28 скоротяться та залишаться лише 3 та мінус -3, і це буде дорівнювати -1

До вправи: 47

20.09 16:18
Немає шостого прикладу

До вправи: 279

19.09 21:43
В другом прикладі циври нп правильні

До вправи: 38

19.09 18:50
В вправі написано звести до спільного дробу

До вправи: 43

19.09 16:01
кінцева відповідь: -1 / (b-5) у четвертій степені

До вправи: 84

19.09 12:15
в вправі вказані не вірні числа

До вправи: 249

18.09 20:07
62 номер,задание 3, правильный ответ : - у2 + 2у - 2,

До вправи: 62

16.09 21:40
Нкдороблено в вправі 2 приклада тут 1

До вправи: 16


Варто переглянути

У чому плюси збірника з алгебри за восьмий клас Мерзляк

Алгебра в середній школі є одним з головних предметів, тому годин в освітній програмі їй надано достатньо. Учень, який в майбутньому планує отримати професію, пов'язану з математикою, повинен приділяти максимальну кількість часу даному предмету. Чудовим помічником для усунення даної проблеми є ГДЗ з алгебри за 8 клас Мерзляк. Він розглядається як додаткове джерело інформації, містить тематичні тести на різні завдання, а також правильні відповіді до них. Кожен номер в посібнику відповідає певному розділу і представлений в доступному форматі. Учень, який візьме на озброєння даний практикум, зможе прекрасно підготуватися в самостійному порядку, відпрацювати необхідні навички. Згодом йому не складе труднощів здати всі перевірочні роботи з предмету на відмінну оцінку. Він отримає можливість детально вивчити контрольні роботи, аналогічні тим, які містить шкільна робоча програма.

Позитивні моменти посібника з алгебри для 8 класу Мерзляк полягають в наступному:

 • учень може самостійно виконати будь-яку вправу, орієнтуючись на систему онлайн-рішень;
 • батько не зобов'язаний буде згадувати шкільні роки;
 • учитель, з метою економії часу, може взяти дещо в якості основи для складання проміжного тестування в рамках освітнього процесу.

Математика є дуже значущою дисципліною. Вона, без сумніву, стане в нагоді людині для виконання численних рутинних завдань. Дійсно, адже математика не зводиться до вирішення типових прикладів, контрольних, перевірочних та підсумкових тестів. Перш за все, ця дисципліна вчить людей будувати логічні ланцюжки, відшукувати кореляції між різними явищами. Систематичне мислення вчить більш об'єктивно розуміти навколишній світ, передбачати феномени в природі і людському суспільстві. Команда досвідчених і висококласних методистів підготувала чудовий онлайн-довідник для всіх учнів. Книга видається з 2013 року по теперішній час (2016-2021 роки) видавництвом «Гімназія, Харків». На нашому сайті 12baliv.com.ua ви зможете знайти тільки найактуальніші версії даного збірника.

Як онлайн-решебник Мерзляк з алгебри за восьмий клас спрощують навчання

Залежно від вроджених здібностей до точних наук у різних людей вивчення вимагає різної кількості докладених зусиль. Методичну допомогу здатне надати ГДЗ з математики, автори якого Мерзляк, Полонський і Якір. Забезпечений великою кількістю корисних прикладних матеріалів, він має цілий ряд переваг:

 • зміст завдань повністю відповідають ФГОС, на підставі якого розробляються робочі програми для середніх шкіл;
 • досить використовувати смартфон, планшет або комп'ютер з доступом в Інтернет, щоб зайти на сайт і подивитися виконання. Таким чином, ніколи не буде ситуації, коли незрозуміло що і як робити;
 • кілька варіантів розбору одного і того ж завдання. Школяр може вибрати найбільш зрозумілий саме йому або їй спосіб; пошук потрібного вправи проводиться за допомогою номерного покажчика у вигляді таблиці.

Посібник можна також використовувати при вирішенні д/з або для підготовки до контрольних, самостійних, перевірочних та діагностичним робіт.

Чому варто віддати перевагу репетитора ГДЗ для 8 класу (автори: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір)

Якщо учень добре вчиться протягом всього свого шкільного життя, то з великою ймовірністю він отримає високі бали на випускному іспиті і зможе вступити в престижний вищий навчальний заклад. Особливо важливо не допускати значних прогалин, щоб потім не кусати лікті від необхідності вивчати все з самого початку. Саме тому потрібно з усією серйозністю підійти до освоєння наступних параграфів, формуванню необхідних умінь і навичок:

 • Лінійна функція. Коефіцієнти при запису рівняння загального вигляду і сенс їх значень.
 • Парабола, її графічне зображення. Гілки і вісь симетрії.
 • Системи лінійних рівнянь. Вираз і підстановка. Множення на константу, графічний метод рішення.
 • Квадратне рівняння. Його коріння. Розкладання многочлена на множники.
Коментарі для сайту Cackle