ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2008 

ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2008 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2008
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • 5

Без ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір складно обійтися сучасним школярам. Звичайно, якщо ви вундеркінд і абсолютно впевнені в правильному вирішенні завдань і прикладів, посібник з відповідями вам не знадобиться. Але для всіх інших учнів перевірка своїх знань просто необхідна. Особливо, якщо мова йде про такий складний предмет, як алгебра.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

Велика інформаційна база

На нашому сайті 12 Балів представлені ГДЗ з алгебри за 8 клас різних авторів. У нас ви знайдете посібники з відповідями практично з усіх шкільних предметів - іноземних мов, біології, хімії, фізики та ін. Велика база містить сотні підручників і гдз.

Потрібна відповідь за декілька секунд!

При цьому, щоб знайти потрібне завдання і потрібну відповідь, вам знадобиться всього декілька секунд.

Як користуватися ГДЗ

Отже, ви вже знайшли на нашому порталі посібники з відповідями за 8 клас і вибрали ГДЗ Алгебра 8 клас Мерзляк? ГДЗ має три розділи і вправи для повторення курсу алгебри за 8 клас. Заходьте в потрібний вам розділ, наприклад: Квадратні корені. Дійсні числа. Вибираєте один з параграфів, наприклад: Властивості арифметичного квадратного кореня, а потім і номер завдання. Ось і все, протягом декількох секунд ви отримуєте рішення і відповідь.

ГДЗ - посібник для школярів чи їх батьків?

Найчастіше батьки відчувають труднощі, згадуючи шкільну програму. Без сумніву, базові знання залишаються з нами на все життя, але якщо мова йде про складні завдання і рівняння, квадратні корені, функції і графіки, то згадати цей матеріал може лише той батько, який стикається з подібними завданнями в професійній діяльності. Всі інші батьки тільки руками розводять.

Чому вам слід скористатися нашими ГДЗ з алгебри за восьмий клас

На нашому сайті ви отримуєте масу переваг: