ГДЗ Геометрія 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2016 

ГДЗ Геометрія 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2016 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2016
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • 37

Геометрія – це розділ математики, складна точна наука. Не кожен учень може легко її вивчити, адже не у всіх є схильність до точних наук. Але хороші оцінки потрібні усім і ми Вам допоможе їх отримати завдяки ГДЗ Геометрія 8 клас Мерзляк Полонський Рабінович Якір 2016 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

16.10 15:31
де завдання.

До вправи: 204

16.10 15:31
де завдання.

До вправи: 204

11.08 09:33
Немає рішення 590, не повне

До вправи: 590

05.08 14:07
530 2) неправильное решение. 7 в квадрате, это 49, а не 289

До вправи: 530

16.12 18:15
Все задания с картинкой кроме этого загружаются

До вправи: 493

Геометрія - це просто!

Тепер тільки так, а не інакше буде говорити кожен учень восьмого класу через те, що для них з'явився ГДЗ Геометрiя 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір 2016 року.

Контрольна тематична робота з геометрія

А якщо вам потрібні відповіді до завдань з контрольної чи самостійної роботи, то вони є у нас на сторінках ГДЗ Геометрія 8 клас Бабенко Зошит для контролю навчальних досягнень учня 2016 року або ГДЗ Геометрія 8 клас Істер Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт 2016 року.

Де знати ГДЗ?

Всі ці посібники, які готові допомагати хлопцям та дівчатам отримувати високі оцінки і перевіряти свої знання, вже є на нашому порталі 12baliv.com.ua та готові приступити до допомоги у виконанні кожного завдання і рівняння. Вчіться з нами і отримуйте тільки високі бали!

Новинки в Ваших смартфонах

Всі найновіші посібники, в тому числі і ГДЗ Геометрiя 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір з цього моменту завжди будуть з тобою. А саме в твоєму мобільному телефоні чи планшеті. Всі збірники готових домашніх завдань і підручники в двадцять першому столітті стали доступними у нас на сайті для онлайн перегляду.

Готові домашні завдання з геометрії

ГДЗ не варто використовувати як шпаргалки, оскільки це не принесе жодних знань, а хороша оцінка в щоденнику буде лише випадком. Для того, щоб постійно отримувати високі бали і добре знати цю науку, їй варто приділити достатньо часу та зусиль. ГДЗ допоможуть Вам справитися зі складними задачами, підкажуть в потрібний момент та вкажуть на помилку. Навчання буде найбільш ефективним за умови, якщо Ви виконаєте всі завдання самостійно, а тоді перевірите себе за допомогою завдяки ГДЗ Геометрія 8 клас Мерзляк Полонський Рабінович Якір.

Гдз з геометрії онлайн

В наш час сучасні геджети є незамінними помічниками в житті кожному. Школярі – не виняток. Тому ми постарались для них і створили цей сайт, спеціально адаптований до будь-яких сучасних смартфонів та планшетів. На порталі 12 балів зручно відкрити ГДЗ під час виконання домашнього завдання, щоб перевірити його та виправити помилки.

Готові домашні роботи на 12 балів!

Як швидко знайти потрібну відповідь або завдання? Є одне рішення - наш портал, адже тут немає реєстрації та оплати. Таким чином ти зможеш максимально швидко знайти і перевірити всі завдання з будь-якої дисципліни в цьому навчальному році.

Що таке ГДЗ?

Готові домашні завдання (ГДЗ) – це посібники, які містять відповіді до завдань, задач, вправ, тестів, контрольних та самостійних, а також пояснення та алгоритми розв’язку.