ГДЗ Алгебра 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір 2010 Збірник задач і контрольних робіт

ГДЗ Алгебра 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір (2010 рік) Збірник задач і контрольних робіт
  • Автори:
  • Тип: Збірник задач і контрольних робіт
  • Рік видання: 2010
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • 7

Алгебра в дев'ятому класі є одним з найбільш складних предметів. Адже потрібно виконати не тільки завдання і приклади зі шкільного підручника, а й багато додаткових завдань. Перевірити свої знання допоможе ГДЗ Алгебра 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір Збірник завдань і контрольних робіт 2010 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

16.04 10:56
1) кратні 3 це 3,6,9,12

До вправи: 5

Домашня робота з алгебри

Заходи до нас на сайт і дуже швидко без реєстрації знайди ГДЗ Алгебра 9 клас Мерзляк, Полонський, Якір. Він допоможе тобі перевірити твою домашню роботу і переконатися в тому, що кожен приклад, рівняння і завдання виконані на високий бал.

Контрольна робота з алгебри

Підготуватися до контрольної роботи з алгебри тобі допоможе ГДЗ Алгебра 9 клас Мерзляк, Полонський, Рабінович, Якір Збірник завдань і контрольних робіт 2010 року. Цей збірник містить правильні відповіді до завдань, які будуть на контрольній. Якщо їх виконати заздалегідь, то висока оцінка гарантована.

Поглиблений рівень вивчення

Не кожному в житті потрібні ґрунтовні знання алгебри, але якщо це Ваш профільний предмет, то Вам знадобиться збірник Алгебра 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір Поглиблений рівень вивчення 2009 року.

Збірник з алгебри онлайн

Навіть в школі ти зможеш перевірити свої відповіді. Заходи до нас на сайт зі свого мобільного телефону і дивись всі вирішені завдання в ГДЗ Алгебра 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір Збірник завдань и контрольних робіт.

Разом з ГДЗ вчимося на 12 балів

Тепер всі твої домашні роботи будуть виконані правильно, а завдяки детальним рішенням кожного прикладу в ГДЗ ти зможеш краще зрозуміти і засвоїти пройдений шкільний матеріал.