ГДЗ Геометрія 9 клас О.С. Істер (2017 рік) Зошит для самостійних та контрольних робіт

Назад до ГДЗ 9 клас Геометрія
ГДЗ Геометрія 9 клас О.С. Істер (2017 рік) Зошит для самостійних та контрольних робіт
8
  • Автори:
  • Тип: Зошит для самостійних та контрольних робіт
  • Рік видання: 2017
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • Мова навчання: українська

Слово геометрія з давньогрецької перекладається як землеміряння. Це наука, яка вивчає просторові форми, відносини та їхні узагальнення. Геометрія – це практична наука, адже кожного дня ми стикаємось з такими поняттями як площина, довжина, ширина, об’єм. У шкільному розкладі геометрія з’являється у 7 класі, коли математика поділяється на, власне, геометрію та алгебру. Відповідно, школярам потрібно відтепер мати два збірника готових домашніх завдань, один з яких – це ГДЗ Геометрія 9 клас Істер Зошит для самостійних та контрольних робіт 2017 року нова програма.

Схожі ГДЗ:
Повідомити про помилку

Зошит для контрольних робіт з геометрії

Відтепер учні мають спеціальні збірники задач для самостійних і тематичних контрольних робіт. Вони створені для того, щоб можна було об’єктивно оцінити рівень знань учня та поставити справедливу оцінку. Підготуватися до цих робіт можна за допомогою ГДЗ Геометрія 9 клас О.С. Істер Зошит для самостійних та контрольних робіт 2017 року за новою програмою.

Тематичні контрольні роботи

Після кожної теми учні пишуть тематичні контрольні роботи. Завдання для контрольної роботи є доволі складні і багатьом школярам не вдається їх розв’язати. Щоб цього уникнути, потрібно добре готуватися до всіх уроків та, особливо, до тематичних. Збірник ГДЗ з геометрії для 9 класу Зошит для самостійних і контрольних робіт допоможе розібратися зі складними задачами та завданнями будь-якому учневі.

Нова програма з геометрії 2017 року

У 2017 році з’явилося дуже багато нових підручників, робочих зошитів, збірників готових домашніх завдань, а також зошитів для самостійних та контрольних робіт з різних предметів: алгебри, геометрії, української мови, хімія, фізики. Знайти відповіді до цих збірників можна на порталі «12 балів».

Відповіді до підручника Істер

Щоб отримувати високі бали за контрольні роботи, потрібно добре вчитися протягом року і виконувати усі домашні завдання. Звичайно, трапляються задачі, які важко вирішити самотужки і потрібна підказка зі сторони. Такою підказкою стане ГДЗ Геометрія 9 клас О.С. Істер 2017 року.

Готові домашні роботи Мерзляк

Одним із найбільш популярних авторів підручників з алгебри і геометрії є Мерзляк. Усі відповіді до його збірників задач можна знайти на порталі 12 балів, в тому числі і ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, M.С. Якір 2017 року.

Як використовувати ГДЗ?

Збірник задач і контрольних робіт з геометрії Істер поділений на два розділи: самостійні роботи і тематичні контрольні роботи. А кожен розділ поділений на два варіанти. Щоб знайти потрібну відповідь чи розв’язання, потрібно вибрати варіант і тему КТР чи СР.

Як не зашкодити навчанню, використовуючи готові відповіді?

Насамперед не варто зловживати збірниками ГДЗ і списувати з них. Значно більше користі і знань Ви отримаєте, якщо вирішуватимете всі задачі і домашні роботи самостійно, а у готові відповіді заглядатимете, коли необхідна підказка у вирішенні складного завдання, або щоб перевірити свої знання та попрацювати над помилками.

Готові домашні завдання онлайн

Усі готові домашні завдання з геометрії та інших предметів можна переглядати онлайн на порталі «12 балів» зі свого смартфона чи комп’ютера в будь-який час та абсолютно безкоштовно.