ГДЗ Геометрія 9 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова 2009 

ГДЗ Геометрія 9 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова (2009 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2009
  • Видавництво: Не вказано
  • 5

У сьомому та восьмому класах учні вже встигли вивчити багато складних та цікавих тем з геометрії, а в 9 класі вони ще більше поглиблять знання з цього предмета. Збірники готових домашніх завдань тільки допоможуть їм у цьому. ГДЗ Геометрія 9 клас Бурда Тарасенкова 2009 року вже чекає на сайті «12 балів».


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

Нова програма з геометрії

На нашому порталі вже є багато довідників за новою програмою. Радимо Вам звернути увагу на ГДЗ Геометрія 9 клас Істер 2017 року, ГДЗ Геометрія 9 клас Мерзляк Полонський Якір 2017 року та ГДЗ Геометрія 9 клас Єршова Голобородько Крижановський 2017 року.

Домашні завдання на відмінно

Щоб швидко та якісно перевірити домашню роботу, скористайся збірником готових домашніх завдань. Переглядай правильні відповіді та виправляй помилки, готуйся до контрольної робота та тестів. А батька ГДЗ допоможуть перевірити домашню роботу своєї дитини.

Онлайн ГДЗ

Відтепер усі збірники готових домашніх робіт можна знайти онлайн на нашому порталі «12 балів». Вам не потрібно для цього реєструватися чи платити за доступ. Скористатися ГДЗ Геометрія 9 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова Ви можете в будь-який момент.

Доступ зі смартфона

ми пропонуємо користуватись мобільним телефоном у тих випадках, коли підручник або ГДЗ потрібні негайно. Заходь на портал та дивись потрібну тобі інформацію у будь-який зручний для тебе час.

Контрольні роботи та завдання в тестовій формі

Протягом року дев’ятикласники писатимуть контрольні та самостійні роботи, а також вирішуватимуть тести. Щоб підготуватися до них, скористайтеся збірником з відповідями ГДЗ Геометрія 9 клас Бурда Тарасенкова 2009 року.