ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір (2010 рік) Збірник задач і контрольних робіт

Назад до ГДЗ 9 клас Геометрія
ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір (2010 рік) Збірник задач і контрольних робіт
7
  • Автори:
  • Тип: Збірник задач і контрольних робіт
  • Рік видання: 2010
  • Видавництво: Не вказано
  • Мова навчання: українська

Всім дев'ятикласникам належить виконати багато завдань в цьому навчальному році не тільки зі стандартного шкільного підручника, а й зі спеціальних зошитів з даної дисципліни. Тобі буде легше виконати домашню роботу, якщо під рукою є ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір Збірник завдань і контрольних робіт 2010 року.

Повідомити про помилку

Знайди його на порталі

На порталі є розділ з великою кількістю гдз по геометрії для дев'ятого класу, включно з даним зошитом. Всі завдання виконані і зручно розташувалися в трьох варіантах.

З завдання відразу на відповідь

На сайті учень знайде електронну версію підручника до ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір Збірник завдань і контрольних робіт. В онлайн режимі можна подивитися будь-який приклад або задачу і відразу перейти на рішення в розв'язнику.

А в школі допоможе телефон!

Перебуваючи в школі - скористайся можливістю переглядати всі відповіді в розв'язнику зі свого мобільного телефону. Заходи на сайт швидко і без реєстрації та перевіряй свої відповіді з геометрії.