ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір 2010 Збірник задач і контрольних робіт

ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір (2010 рік) Збірник задач і контрольних робіт
  • Автори:
  • Тип: Збірник задач і контрольних робіт
  • Рік видання: 2010
  • Видавництво: Не вказано
  • 26

Всім дев'ятикласникам належить виконати багато завдань в цьому навчальному році не тільки зі стандартного шкільного підручника, а й зі спеціальних зошитів з даної дисципліни. Тобі буде легше виконати домашню роботу, якщо під рукою є ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір Збірник завдань і контрольних робіт 2010 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

29.04 13:31
відповідь не правильна

До вправи: 292

18.10 22:07
В роз‘язку периметр двічі поділили на 2, тому вийшла помилка. Правильна відповідь 3,5 см

До вправи: 4

18.11 17:31
В завданні також сказано знайти площу! А тут написано тільки як знайти сторону.

До вправи: 1

Знайди його на порталі

На порталі є розділ з великою кількістю гдз по геометрії для дев'ятого класу, включно з даним зошитом. Всі завдання виконані і зручно розташувалися в трьох варіантах.

З завдання відразу на відповідь

На сайті учень знайде електронну версію підручника до ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, M.С. Якір Збірник завдань і контрольних робіт. В онлайн режимі можна подивитися будь-який приклад або задачу і відразу перейти на рішення в розв'язнику.

А в школі допоможе телефон!

Перебуваючи в школі - скористайся можливістю переглядати всі відповіді в розв'язнику зі свого мобільного телефону. Заходи на сайт швидко і без реєстрації та перевіряй свої відповіді з геометрії.