ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2009 

ГДЗ Геометрія 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2009 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2009
  • Видавництво: Не вказано

Портал 12baliv.com.ua, на якому розміщені в тому числі ГДЗ з геометрії за 9 клас (Мерзляк, Полонський, Якір) вигідно відрізняється тим, що завдання в ньому перевірені.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

Навчатися стає простіше

Збірник готових домашніх завдань з геометрії за 9 клас (Мерзляк, Полонський, Якір) робить навчання більш комфортним, менш енерговитратним і більш продуктивним. Крім того, портал 12baliv.com.ua адаптований для мобільних пристроїв.

ГДЗ для дітей та їх батьків

Шкільна програма сьогодні побудована таким чином, що учень повинен безперервно і зосереджено осягати все більш і більш складні речі. При цьому у нього немає часу на повне заглиблення в тему і права на помилку. До школярів пред'являються серйозні вимоги, причому, з усіх предметів. Звичайно ж, учням необхідна допомога в ситуації, що склалася. І ГДЗ по геометрії 9 клас (Мерзляк, Полонський, Якір) дещо полегшить їм життя.

Аргументи для батьків

Якщо школяр користується гдз, деякі батьки корять його і забороняють заглядати в ГДЗ, мовляв, нема чого списувати. По-перше, зовсім не обов'язково учень саме списує. З такою ж часткою ймовірності він може використовувати ГДЗ 9 клас Геометрія, Полонський, Якір для перевірки свого рішення.