Підручник Математика 1 клас Г.П. Лишенко, С.С. Тарнавська, К.О. Лишенко 2018 

Назад до підручників 1 клас Математика
Підручник Математика 1 клас Г.П. Лишенко, С.С. Тарнавська, К.О. Лишенко 2018
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-966-11-0561-3
  • Кількість сторінок: 144

Анотація

Формуємо ключові, предметні та міжпредметні компетентності. Закріплюємо новий матеріал за допомогою яскравого унаочнення. Реалізуємо диференційований підхід за допомогою вправ з логічним навантаженням та додаткових завдань. Застосовуємо методи спостереження, дослідження. Орієнтуємо учнів на різні форми роботи: групову, самостійну та в парах.

Надійний підручник – найкраще рішення для першокласника

Першокласникам найважче вникнути в навчальний процес, так як вони вперше у своєму житті знайомляться з безліччю різноманітних дисциплін. Ці предмети знайомлять з величезною кількістю інформації, яка потрібна школярам для подальшого навчання. Особливо непросто дітям з математикою, насиченою великим обсягом правил. Щоб вивчати її без труднощів, школярам необхідний відповідний підручник, розроблений за новою програмою. Таку навчальну книгу саме розміщено у нас на сайті, який пропонує найкомфортніше її використання.

12 Балів підкаже, як вчитися просто

Ми створили наш портал цілеспрямовано для того, щоб юні учні могли без труднощів користуватися потрібними навчальними матеріалами. До них відноситься і підручник з математики 1 клас (Лишенко, Тарнавська). Робота з цією книгою у нас в онлайн режимі буде приносити дітям тільки задоволення. Даний довідник можна використовувати в будь-який час, не зустрічаючи на своєму шляху ніяких перешкод.

Щоб завантажити посібник і приступити до його перегляду, нашим відвідувачам не потрібно прикладати зусиль. Воно безкоштовно і відкрито.

Пірнаємо в світ цікавої математики

Хіба могли раніше дорослі подумати про те, що вивчати математику їх чадам буде не тільки просто, але й захоплююче ?! А це стало цілком можливим завдяки появі нових і сучасних підручників, до яких і належить представник 2018 року. Ця навчальна книга несе першокласникам вражаючий обсяг інформації, показаної в доступному форматі. Школярі зможуть в цікавій формі вивчати правила, розподілені на окремі теми. Серед них: «Рахунок», «Нумерація чисел» і багато інших, а також «Повторення вивченого».

Що взяти з навчального посібника?

Школярі люблять користуватися посібником за перший клас на нашому, адже це робити дуже просто. Діти з радістю користуються підручником не тільки через його барвистість. Вся справа в тому, що довідник приносить учням безліч плюсів. Відмінне володіння математичними правилами стане основою отримання дітьми хороших оцінок, які впливають на загальну результативність. Це відіграє важливу роль в самоствердженні школярів і мотивує їх вчитися далі.