Підручник Інформатика 4 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд 2015 

Назад до підручників 4 клас Інформатика
Підручник Інформатика 4 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд 2015
  • Автори:
  • Рік видання: 2015
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: 978-617-656-391-4
  • Кількість сторінок: 176

Анотація

Підручник «Інформатика, 4 клас» створений згідно з програмою з інформатики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є концептуальним продовженням підручників з курсу «Сходинки до інформатики», що вивчався в 2 і 3 класах. Підручник структуровано за тематичним принципом, в кожному пункті викладено теоретичний матеріал, практичне завдання для роботи за комп’ютером та запитання і завдання. Використання вже знайомих з підручників для 2 та 3 класу персонажів та вдало дібраний ілюстративний матеріал полегшує засвоєння нової інформації. Наявність великої кількості логічних завдань різного типу сприятиме розвитку логічного мислення, кмітливості та підтримання інтересу до предмета.

Інформатика і четвертий клас

Наші маленькі школярі в цьому навчальному році повинні підготуватися до вивчення величезної кількості нової інформації з інформатики, яку містить підручник Інформатика 4 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд 2015 року.

Цифровий підручник для школяра

Всі школярі, які хочуть мати високий рівень знань з інформатики можуть користуватися не тільки звичайними книгами, які отримали в бібліотеці, а й цифровими, які розташувалися на нашому порталі.

Скачай або відкрий онлайн

Підручник Інформатика 4 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд, Ф.М. Рівкінд 2015 року видання готовий допомогти школяреві отримати нові знання, як в онлайн режимі, так і в скачаному форматі. Завантаж посібник просто і абсолютно безкоштовно.

Хлопчикам та дівчаткам навіть не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на реєстрацію. Навчатися в четвертому класі стане не тільки простіше, а й набагато приємніше, якщо під рукою будуть електронні книги.

Чекаємо Вас на нашому сайті!