Підручник Інформатика 6 клас І. В. Тріщук 2023 

Назад до підручників 6 клас Інформатика
Підручник Інформатика 6 клас І. В. Тріщук 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Навчальна книга – Богдан
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 259

Шановні шестикласниці та шестикласники!

Звісно. Вам відомо, що інформатика — це наука, яка стрімко розвивається і проникає в усі галузі людської діяльності. «Людина XXI століття, яка не вмітиме користуватися ЕОМ, буде подібна до людини XX століття, яка не вміла ні читати, ні писати», — говорив славетний академік Віктор Глушков.

Ви тримаєте в руках підручник з інформатики, який допоможе Вам розширити й поглибити здобуті в 5-му класі знання з цього навчального предмета. Підручник складається із п’яти розділів: «Презентації та анімації», «Інформаційні системи та мережі», «Спілкування в Інтернеті», «Алгоритми та програми. Ігрові проекти», «Інформаційна мозаїка».

Розділи поділено на теми, кожна з яких містить теоретичний матеріал, практичну роботу за персональним комп’ютером і домашнє завдання. Після виконання практичної роботи Ви зможете перевірити себе, відсканувавши QR-код та відповівши на кілька запитань. Також, скориставшись посиланням за QR-кодами, Ви матимете можливість переглянути інтерактивні презентації та пограти в інтерактивні ігри, що допоможуть Вам закріпити вивчене. А іце в підручнику є рубрика «Смартфон для навчання», у якій розповідається про різноманітні можливості застосування цього ґаджета в освітньому процесі.

Тож старанно вивчайте теорію, вдосконалюйте практичні навички користування комп’ютером, створюйте цікаві інтерактивні проекти, а головне — робіть усе із задоволенням!

Авторка

Зміст підручника відповідає Державному стандарту загальної середньої освіти та Модельній навчальній програмі «Інформатика. 5–6 класи» (авт.: І. В. Тріщук). Для учнів та учениць 6 класу.