Підручник Інформатика 6 клас Н. В. Морзе, О. В. Барна 2023 

Назад до підручників 6 клас Інформатика
Підручник Інформатика 6 клас Н. В. Морзе, О. В. Барна 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Оріон, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 269

Дорогий шестикласнику! Дорога шестикласниця!

Ти продовжуєш досліджувати світ разом із комп’ютером, твоїми однокласниками та однокласницями і вчителями. Порадником та помічником на уроках інформатики стане підручник, який ти тримаєш у руках.

Підручник складається з п’яти розділів. У першому ти узагальниш та поглибиш свої знання про інформаційні процеси та інформаційні системи, дізнаєшся сучасну інформацію про апаратну та програмну складові інформаційних систем. Другий розділ присвячений мережевій технології та інтернету. У третьому — ти дізнаєшся, чи може бути творчість цифровою, і як під час створення аудіо, відео записів, інфографіки, коміксів та колажів можна проявляти творчість; як створювати вебсторінки та стати блогером.

У четвертому розділі працюватимеш із електронними таблицями, а в п’ятому — програмувати роботів. У кожному з розділів ти будеш опановувати нові програми, отримувати нові навички та уміння, працювати з алгоритмами: їх виконуватимеш та складатимеш. Ти будеш творити!

Цей підручник навчає як стати дослідником. Адже у кожній темі тобі пропонують ключове питання, відповідь на яке
ти знайдеш в уроках-відкриттях. У них ти зустрінеш рубрики:

Вивчаємо — це цікава нова інформація для тебе, яка потрібна, щоб досягнути успіху в предметі та житті.

Міркуємо — це трохи відомий тобі матеріал. Важливо його пригадати, щоб просуватись уперед у навчанні.

Діємо — містить вправи, які потрібно виконати на комп’ютері. Зауваж, що допоможуть тобі у цьому інструкції до їх виконання.

Досліджуємо — завдання цієї рубрики саме для тих, хто прагне самостійно здобувати знання, експериментувати й відкривати нове.

Головні поняття виділено так: Означення.

А додаткові відомості зібрано у блоці - Це Цікаво.

Працюємо самостійно і Працюємо разом — містять завдання, які потрібно розв’язувати у парах, малих групах чи самостійно.

Зверни увагу, що деякі з них мають позначки — ★. Так позначають завдання, розв’язування якого потребує більшої уваги, хисту та зусиль.

Працюємо в проекті — за допомогою завдань цієї рубрики ти на практиці виконаєш завдання реального проекту.

Оцінюємо себе і Рефлексуємо — допоможуть тобі перевірити свої знання та уміння, визначити свої досягнення на шляху до успіху в інформатиці.

Перед вивченням кожної теми завантажуйте електронну складову звідси: https://cutt.ly/K0ej1yv

Сподіваємось, ти навчишся планувати свою навчальну діяльність, міркувати логічно, шукати різні розв’язки завдань, робити висновки, слухати інших, працювати в команді, проявляти креативність та толерантність до інших. Важливо навчитися доводити свої думки під час обговорення та роботи в парах та групах або визнавати помилковість своїх міркувань на користь більш логічних та доказових. Впевнені, що ти навчишся відрізняти правдиву інформації від фейків, дотримуватися безпеки не лише в ін-тернеті, а й під час роботи з гаджетами.

Бажаємо постійних відкриттів нового та захоплюючого!