Підручник Інформатика 6 клас О. О. Бондаренко, В. В. Ластовецький, О. П. Пилипчук, Є. А. Шестопалов 2023 

Назад до підручників 6 клас Інформатика
Підручник Інформатика 6 клас О. О. Бондаренко, В. В. Ластовецький, О. П. Пилипчук, Є. А. Шестопалов 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 274

ДОРОГІ ШЕСТИКЛАСНИКИ ТА ШЕСТИКЛАСНИЦІ!

У 5 класі ви ознайомилися з основними поняттями інформатики, навчилися редагувати й форматувати текстові документи та створювати прості презентації. Ви дізналися про особливості будови й роботи комп’ютерних мереж, приступили до вивчення основ мови програмування Python, опанували складання та виконання алгоритмів із розгалуженнями й повтореннями.

У цьому навчальному році вас очікує чимало цікавого та корисного, а пропонований посібник буде вашим надійним помічником. Як же з ним працювати?

Видання містить сім розділів. Кожен розділ складається з параграфів і практичних робіт за темами розділу. Кожен параграф містить теоретичні відомості за темою уроку, приклади практичного застосування отриманих знань, матеріали рубрик «Повторюємо», «Питання для самоперевірки», «Вправи», «Комп’ютерне тестування».

Рубрика «Повторюємо» допоможе вам згадати відомості, які ви вивчали в попередніх класах і які будуть корисні для засвоєння нового матеріалу. «Питання для самоперевірки* допоможуть з’ясувати, чи зрозуміли ви вивчений матеріал, а також підготуватися до виконання вправ і практичних робіт за комп’ютером.

«Вправи* складаються із завдань теоретичного і практичного спрямування. Під час їх виконання ви краще опануєте навички роботи за комп’ютером.

У посібнику ви знайдете покроковий опис практичних робіт. Щоб виконати кожну з них, потрібно повторити матеріал, вивчений на попередніх уроках, — тоді ви зможете успішно застосувати свої знання та виконати завдання.
    
До підручника пропонується електронний інтерактивний додаток, який містить комп’ютерне тестування з автоматичною перевіркою результату, додаткові матеріали до практичних завдань, цікаві факти тощо. Матеріали можна знайти за QR-кодом або посиланням.

Бажаємо натхнення та успіхів!

Авторський колектив