Підручник Інформатика 6 клас О. В. Коршунова, І. О. Завадський 2023 

Назад до підручників 6 клас Інформатика
Підручник Інформатика 6 клас О. В. Коршунова, І. О. Завадський 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 160

Вітаємо!

Оппа, і ти вже на наступній сходинці до знань! Що очікує тебе у новому навчальному році на уроках інформатики? Пропонуємо зазирнути в найближче майбутнє.

Чи можна уявити сучасне життя без мережі Інтернет? А чи чув(ла) ти про електронну пошту? Ну звісно! Сьогодні більшість людей у світі починають день із перевірки своєї електронної скриньки, відправляють та отримують десятки електронних листів на день. У 6 класі ми поглибимо знання щодо нюансів електронного листування, дізнаємося про його правила та етикет.

Хай би ким ти працюватимеш у майбутньому, тобі напевно доведеться використовувати електронні таблиці. Набуті компетентності саме з цієї теми можеш сміливо зазначати у майбутньому резюме.
І, звісно, ми продовжимо розвивати алгоритмічне мислення, створимо нові та цікаві проекти.

Бажаємо цікавого й результативного навчання!

Як працювати з Підручник Інформатика 6 клас О. В. Коршунова, І. О. Завадський 2023?

Спробуй виконати запропоновані завдання. Відповіді майже на всі питання, які в тебе виникатимуть, ти знайдеш у рубриці «Запитання-відповіді» в тому самому параграфі. Також шукай інформацію в різних джерелах: у спілкуванні зі своїми однокласниками/однокласницями, у мережі «Інтернет» тощо. Перевірити власні навчальні досягнення ти зможеш, виконавши завдання з рубрики «Перевір себе».
Підручник супроводжує сторінка із різноманітними цифровими додатками (www) — цікаві вправи для самоперевірки, відео, посилання на сайти.

Додаток розташовано за посиланням:

http://inform1.yakistosviti.com.ua/golovna/informatyka-6-klas

Для кожного ресурсу вказано, матеріал якої сторінки підручника Інформатика 6 клас Коршунова НУШ, він доповнює, додай адресу вебстрінки в закладки твого браузера.

Будь старанним/нною та наполегливим/вою. Якщо завдання видаються складними, намагайся їх розв'язати, шукаючи різні підходи та джерела інформації. Бажаємо успіхів у навчанні та досягненні поставленої мети!