Підручник Історія України. Всесвітня історія 6 клас Г. М. Хлібовська, М. Є. Крижановська, О. В. Наумчук 2023 

Назад до підручників 6 клас Історія України. Всесвітня історія
Підручник Історія України. Всесвітня історія 6 клас Г. М. Хлібовська, М. Є. Крижановська, О. В. Наумчук 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Астон, Тернопіль
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 292

Привіт вам, шестикласники й шестикласниці! 

Пригадуєте? Мене звати Кліо. Таке ім’я я отримала на честь грецької богині історії. Сподіваюся, що наша зустріч минулого року була для вас цікавою і пізнавальною. Ви дізналися про науку «історію», її дослідників і дослідниць, ознайомилися з різноманітними історичними джерелами, запам’ятали, що історію називають «вчителькою життя».

Я навчатимуся разом з вами в шостому класі. Ми будемо мандрувати в часі і просторі історією Стародавнього світу — найдавнішим і найтривалішим періодом у житті землян, який приховує чимало загадок і таємниць. Щиро вірю, що ця дивовижна і захоплива подорож запам’ятається вам назавжди!

Під час мандрівки нашими дороговказами будуть рубрики:

Острів цікавинок

На цьому острові ви ніколи не занудьгуєте. Тут дізнаєтеся маловідомі факти про появу, розселення і діяльність людей на планеті Земля за доби Стародавнього світу, цікаві подробиці про знаменні події, що змінили звичне життя людей; відкриєте для себе нові можливості інтернет-ресурсів.

Барвограй ідей

Світ схожий на веселку. Тільки від вас залежить, якими барвами розмалювати сьогоднішній день. Кожен з вас є унікальною особистістю, кожна ваша думка заслуговує на повагу. Висловлюйте свої міркування та ідеї — й разом ви пізнаєте істину.

З джерела мудрості

Втамує вашу спрагу до знань рубрика «З джерела мудрості». Вислови відомих людей, крилаті фрази, окремі слова, які дійшли з минувшини до нас, змусять вас поміркувати над певними запитаннями, влучно й стисло узагальнять вивчене вами.

Галявина творчості

Коли багато мандруєш, інколи хочеться відпочити. Але пам'ятайте: відпочинок — це лише зміна діяльності. Відпочити з користю ви зможете на галявині творчості. Тут ви сповна зможете виявити свої здібності й таланти.

Цікавої й незабутньої подорожі!