Підручник Пізнаємо природу 6 клас Д. Д. Біда 2023 

Назад до підручників 6 клас Пізнаємо природу
Підручник Пізнаємо природу 6 клас Д. Д. Біда 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: 978-966-983-382-2
  • Кількість сторінок: 256

Любі шестикласники та шестикласниці!

Ви продовжуєте вивчати інтегрований курс Пізнаємо природу 6 клас Д. Д. Біда 2023 НУШ. Цього року ви поглибите свої знання про природу, довідаєтеся, чому вивчення природничих наук важливе для успіху в житті та у виборі професії, а дослідницькі вміння необхідні кожній людині, яку б професію вона не обрала. Ви поринете в дослідження фізичних, хімічних, біологічних, астрономічних явищ, глибше пізнаєте взаємозв'язки між ними. Допомогти вам зрозуміти суть звичних для вас явищ, пригадати, де ви їх спостерігали, довідатися, як їх використовують у практичній діяльності людини, — ось завдання цього курсу.

Сподіваюся, у вас виникне бажання займатися дослідницькою діяльністю. Але пам'ятайте, що природа не лише об'єкт для дослідження. Помічайте її красу, наповнюйтеся радістю та подивом від її чудес. «Жити щасливо — це жити у злагоді з природою». — писав давньоримський філософ Сенека.
Захоплюйтеся неймовірними людьми, які торували шлях у дослідженні природи та відкривали її таємниці. Можливо, серед них ви знайдете своїх кумирів.

Не змарнуйте свого шансу стати сучасною й освіченою людиною — будьте креативними, розвивайте критичне мислення, опановуйте інтернет-ресурси, займайтеся самоосвітою. Ваші знання, завзятість та бажання змінювати світ на краще є запорукою того, що ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Ваша Дарія Біда