Підручник Пізнаємо природу 6 клас Т. В. Коршевнюк, О. Г. Ярошенко 2023 

Назад до підручників 6 клас Пізнаємо природу
Підручник Пізнаємо природу 6 клас Т. В. Коршевнюк, О. Г. Ярошенко 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Оріон, Київ
  • ISBN: 978-966-991-218-3
  • Кількість сторінок: 256

Шановні шестикласниці й шестикласники!

Раді вітати вас знову! Віримо, що й цей навчальний рік буде для нас роком взаємокорисного спілкування і цікавих відкриттів, набуття досвіду і знань у процесі досліджень.

Вивчаючи у 5 класі інтегрований курс «Пізнаємо природу» ви переконались, який цікавий є світ природи та наскільки важливо пізнавати природу, дбати про її збереження. Цьогоріч ви продовжуватимете опановувати інтегрований курс Підручник Пізнаємо природу 6 клас Т. В. Коршевнюк, О. Г. Ярошенко 2023 в єдності і цілісності тем, що вивчались у 5 класі. Тому засвоєне і сформоване у 5 класі, отримуватиме подальший розвиток. Актуалізувати його допоможе інформація, вміщена на початку кожної теми.

У підручнику на вас чекає захоплюючий матеріал про те, як змінюються тіла й речовини, які зв’язки між оболонками Землі й людиною, з чого складається Всесвіт та як його досліджують, що допомагає людині зорієнтуватись в різноманітті організмів, як організми взаємодіють між собою та середовищем життя, що робить людство і що можеш зробити особисто ти для збереження природи, як знання, природа і техніка допомагають людині піклуватися про здоров’я. Задля його опанування ви продовжуватимете активну пізнавальну діяльність індивідуально та в групі, здійснюватимете дослідницький пошук, само- та взаємооцінювання.

Підручник Пізнаємо природу 6 клас Коршевнюк 2023 НУШ не обмежуватиме вашу самостійність у пізнанні природи, а, навпаки, він спонукає до розвитку ерудиції та самостійності у продукуванні й втіленні конструкторських ідей, розвитку особистісного потенціалу.

Завдяки підручнику ви зможете успішно формувати вміння самостійно набувати й застосовувати знання про природу. Цьому сприятимуть наявні й доступні для сприйняття приклади, цікаві й повчальні дослідницькі завдання, малюнки й колажі.