Підручник Українська література 6 клас В. П. Архипова, С. І. Січкар, С. Б. Шило 2023 

Назад до підручників 6 клас Українська література
Підручник Українська література 6 клас В. П. Архипова, С. І. Січкар, С. Б. Шило 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Букрек, Чернівці
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 247

Любий шестикласнику, люба шестикласнице!

Сподіваємося, ти розгортаєш цей підручник у доброму настрої та з приємними передчуттями, адже на тебе чекає неймовірна подорож Країною Слова. Тому на тебе чекає багато найрізноманітніших завдань.

Цього року ти більше дізнаєшся про традиції, звичаї, обряди українців. Намагатимешся осягнути історію та характер нашого народу. Надійним помічником у цьому стане підручник.

За допомогою обрядових пісень він розповість про вірування українців, наші давні традиції, особливості відзначення дат календарного року. Наступна зупинка в мандрівці — літературні пісні. Ти безперечно їх знаєш і чув/чула безліч разів. А зараз вони тобі розкажуть ще й свою історію.

Ти побачиш, наскільки різноманітною може бути поезія: вона описує світ дитинства, родинні цінності, природу й гармонію. Думаємо, тобі теж захочеться спробувати засобами художнього слова висловити свої почуття й емоції, бо ж вони таки виникнуть.

Ти прочитаєш історичні повісті про козацьку хоробрість, ознайомишся із жанром поеми. Одним із найцікавіших відкриттів для тебе стануть пригодницькі повісті сучасних письменників. Унікальний досвід головних героїв буде цікавим і для тебе. Ми подбали, щоб навчання було пізнавальним і захопливим. Тому на тебе чекає багато найрізноманітніших завдань.. Не загубитися в них допоможуть умовні позначки.

На початку кожного уроку ти побачиш слово дня. Воно пов’язане із темою заняття чи твором, який будеш читати. У кінці уроку спробуй пояснити, як слово перегукується із темою. Швидше зорієнтуватися в матеріалі підручника тобі допоможуть інші рубрики:

  • ЛАЙФГАК
  • ЗБАГАЧУЙ МОВЛСННЯ
  • НОВЕ Й ЦІКАВЄ

Нехай подорож Країною Слова буде цікавою, духовно збагатить тебе, допоможе відкрити власні здібності й наповнить гордістю за наш талановитий народ!