Підручник Українська література 6 клас В. В. Заболотний, О. В. Заболотний, О. В. Слоньовська, І. В. Ярмульська 2023 

Назад до підручників 6 клас Українська література
Підручник Українська література 6 клас В. В. Заболотний, О. В. Заболотний, О. В. Слоньовська, І. В. Ярмульська 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Літера ЛТД
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 312

Шестикласниці й шестикласники!

Цього року ви будете вивчати цікаві й різножанрові твори української літератури. А розпочнемо знайомство з народної творчості — невичерпного джерела мудрості. У п’ятому класі ви читали міфи, легенди, перекази, казки, розгадували загадки, міркували над змістом прислів’їв і приказок, у шостому ж - дізнаєтеся про потаємний зміст календарно-обрядових пісень і про магію колискових. А ще - про пісні літературного походження, які здобули всенародну любов і славу, стали духовними оберегами українців: «Ще не вмерла України...», «Ой, у лузі червона калина похилилася» та ін.

Ви відчуєте гармонію слова й поринете в різнобарвний дивосвіт поезії Тараса Шевченка, Лесі Українки, Миколи Вороного, Станіслава Чернілевського, Ірини Жиленко. А гуморески Степана Руданського, Павла Глазового та байки Леоніда Глібова подарують вам гарний настрій і позитивні емоції.

На вас чекають захопливі, неймовірні, фантастичні, веселі пригоди головних героїв прозових творів Всеволода Нестайка, Ярослава Стельмаха, Лесі Ворониної, Зірки Мензатюк. Літературні персонажі цих письменників / письменниць - ваші ровесники, кмітливі й винахідливі, товариські й доброзичливі. Ми разом порадіємо успіхам маленьких героїв і переживатимемо за них у разі невдачі.

Система запитань підручника, колективні й творчі завдання, ілюстративний матеріал допоможуть краще пізнати красу та велич рідного слова.
Ми впевнені, що кожен прочитаний художній твір зробить вас духовно багатшими, додасть розважливості, доброти, толерантності, витривалості.

Автори вашого підручника