Підручник Англійська мова 8 клас А.М. Несвіт 2021 8-й рік навчання

Назад до підручників 8 клас Англійська мова
Підручник Англійська мова 8 клас А.М. Несвіт 2021 8-й рік навчання
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 256

Любі восьмикласники і восьмикласниці!

Які почуття викликають у вас свято Першого дзвоника? Спогади про тепле ласкаве літо чи передчуття дивовижних вражень, що очікують вас попереду? Можливо, ви зараз сидите за комп'ютером і пишете листа своїм друзям та подругам, які перебуває за сотні кілометрів від вас. Хіба не правду кажуть, що сучасні технології роблять світ меншим, а людей - ближчими? І це не випадково, адже ваше покоління - це покоління мобільних телефонів та Інтернету, покоління епохи масової інформації.

Я хочу запропонувати вам підготувати «Книгу року», крокуючи сторінками нашого підручника. Кожна тема, яку ми будемо вивчати, знайде своє відображення в ній, а можливо, якісь сторінки до неї ви запропонуєте самі.

Разом із головними героями підручника ви побуваєте і в українській школі, ії в школі закордонній, ще не знайомій тобі, дізнаєтесь про різні типи шкіл, систему освіти в Україні та Великій Британії.

Згодом чекаємо на вас в шкільній бібліотеці, де ви зануритесь у світ пригод ваших улюблених письменників та літературних героїв. Ви хочете бути схожим на когось із них?

А як приємно дозволити собі годину відпочинку й поринути у світ музики.. Наш підручник стане вам у пригоді й тут: ви дізнаєтесь про різноманітні музичні стилі і жанри, відомих композиторів і музикантів.

Цього року ви ознайомитеся з географічним положенням, населенням і кліматом Великої Британії. А що ви повідомили б друзям чи подругам про свою рідну землю, Україну, її неосяжні простори, неповторні пісні, її стрімкі річки та золоті ниви? Про це - цікава розповідь на сторінках підручника.

Наше життя - не лише робота та навчання, а й дозвілля, розваги, активний відпочинок. Про це все ви зможете розказати і написати, працюючи над проектом упродовж усього навчального року, висвітлюючи новини свого шкільного життя та розповідаючи про своїх друзів.

Тож у добру путь, школярі, у цікаву, захопливу путь! 

З повагою Авторка