Підручник Англійська мова 8 клас Л.В. Калініна, І.В. Самойлюкевич 2021 

Назад до підручників 8 клас Англійська мова
Підручник Англійська мова 8 клас Л.В. Калініна, І.В. Самойлюкевич 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 271

Любий друже і люба подружко!

Перед вами підручник з англійської мови. Він містить сім розділів - Units. Кожен з них - це велика тема, наприклад “My Friends and Me” або “Live and Learn”. Для того щоб з книжкою було зручніше працювати, уроки поділено на декілька частин.

Кожен урок починається з бесіди - Now for it!, яка допоможе вам активно включитися в роботу, «зануритися» в середовище англійської мови, відновити в пам'яті свої знання.

У вас з'являться нові друзі. Це персонажі Annie, Alice, Peter, Ted та інші, з якими ви будете спілкуватися англійською, вивчати граматику, поповнювати словниковий запас.

Підлітки розкажуть вам про життя школярів і школярок у своїх країнах, навчать спілкуватися мовою, яка є для них рідною. Ви обговорюватимете улюблені книжки та журнали, цікаві телепередачі, відомих музикантів, побуваєте в популярних концертних залах ваших країн. Ви покажете своїм закордонним друзям вашу рідну країну - Україну, ознайомите їх з визначними місцями.

З уривків творів відомих англійських та американських письменників і письменниць ви дізнаєтеся більше про англомовні країни. Це допоможе вам не тільки поглибити знання з англійської мови, а й навчитися спілкуватися з однолітками, стати цікавим співрозмовником або співрозмовницею.

Good luck!
Хай щастить!