Підручник Англійська мова 8 клас Т.Г. Пахомова, Т.І. Бондар 2021 4-й рік навчання

Назад до підручників 8 клас Англійська мова
Підручник Англійська мова 8 клас Т.Г. Пахомова, Т.І. Бондар 2021 4-й рік навчання
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Методика Паблішинг, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 215

Любий друже!

Вітаємо тебе в новому навчальному році! Бажаємо продовжувати наполегливо вивчати англійську мову. Сподіваємось, що четвертий рік з підручником “Joy of English” буде надзвичайно цікавим. Ми пропонуємо захоплюючі теми, після вивчення яких ви зможете характеризувати якості особистості, розповідати про повсякденні події, ділитися враженнями, описувати та порівнювати предмети, розповідати про захоплення у вільний час та протягом канікул, аргументувати свою точку зору, надавати загальну інформацію про Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, Україну та місто де ви проживаєте, ділитися враженнями, вирішувати конфліктні ситуації, давати поради, розпитувати товариша з метою роз’яснення та уточнення.

Тематика ситуативного спілкування досить широка: сім’я, щоденні справи, спілкування з друзями по Інтернету та телефону, предмети одягу, організація свята, покупки, приготування їжі, відвідування закладів харчування, національні страви, засоби масової інформації, улюблені передачі, створення реклами, спортивні змагання, відомі спортсмени, інтерв’ю з відомими спортсменами, школи України та Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії. Ви також поринете у світ географії вивчаючи та порівнюючи географічне положення, клімат та населення України й Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії.

Для найкращого розуміння особливостей роботи з підручником пояснимо складники уроків, що розмішені в колонтитулах.

Check-in нові слова та краєзнавча інформація

Language мовний і мовленнєвий (граматичний) матеріал

Everyday English необхідні фрази для повсякденного спілкування

Get fit! тренувальні вправи

Overheard вправи для слухання

Facts and fiction тексти для читання

Words in action лексичні вправи

Try it out! проектна робота, тестові завдання

Revision вправи для повторення

У розділі Grammar подано необхідний граматичний матеріал у таблицях. Поняття, важливі для розуміння правил, виділені курсивом або жирним шрифтом. Кожне правило проілюстроване прикладом. Правила супроводжуються схемами та малюнками. Розділ Grammar доповнено граматичним матеріалом з підручника за 7 клас, який постійно вживається у підручнику 8 класу. Таким чином, ви маєте можливість повторити раніше засвоєний матеріал про simple present and past, present progressive, present perfect active, degrees of comparison of adjectives та уникнути неправильного вживання граматичних форм.

Розділ Extras містить різножанрові історії: детективні, пригодницькі, історичні. Ми віримо, що саме читання для розваги допомагає ефективно засвоювати мову. Якщо вас зацікавили історії, ви зможете прочитати їх в оригіналі або подивитися фільм англійською мовою. Пам’ятайте, чим більше ви читаєте, тим більший стає ваш словниковий запас, покращується відчуття мови, зростає інтерес до культури народу мови, яку ви вивчаєте.

У кінці підручника запропоновано розділ Vocabulary (поурочний словник), що допоможе швидко знайти слова. До окремих слів подано мікротекст (короткі пояснювальні слова), що допомагають запобігти неправильному тлумаченню слів. Слова поурочного словника та загального словника подано з транскрипцією, що допомагає працювати з підручником самостійно. Поурочний словник містить слова в порядку вживання в текстах та завданнях уроку.

Розділ Dictionary (English-Ukrainian) подає слова в алфавітному порядку.

Щиро бажаємо подальших успіхів у вивченні англійської мови!