Підручник Фізика 8 клас Т.М. Засєкіна, Д.О. Засєкін 2021 Поглиблений рівень вивчення

Назад до підручників 8 клас Фізика
Підручник Фізика 8 клас Т.М. Засєкіна, Д.О. Засєкін 2021 Поглиблений рівень вивчення
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Оріон, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 272

Юні друзі!

Вивчаючи фізику в 7 класі, ви переконались, що ця наука відкриває для вас багато таємниць природи, допомагає пояснити явища, з якими ви стикаєтеся на кожному кроці. Ще більше відкриттів ви зробите, вивчаючи теплові й електричні явища у 8 класі!

Полегшить вам цей шлях пізнання книга, яку ви тримаєте в руках і з якою працюватимете впродовж навчального року. Цей підручник містить два розділи. Перед кожним із них коротко викладено суть матеріалу, що міститься в даному розділі, а наприкінці, у рубриці «Підсумки до розділу …» узагальнено і систематизовано навчальний матеріал. Розділи поділено на параграфи, що починаються з коротких рубрик «Ви дізнаєтесь» і «Пригадайте». Ці рубрики повідомлять вам про основні питання, які розглядатимуться в параграфі, а також підкажуть, що потрібно пригадати з раніше вивченого. В основному тексті параграфа формули, визначення і поняття для зручності виділені шрифтом і кольором. Наприкінці кожного параграфа є рубрика «Підбиваємо підсумки», яка допоможе вам краще запам’ятати головне.

Важливо, щоб результатом навчання стали не лише глибокі й міцні знання з фізики, а й сформовані вміння використовувати їх для розв’язання різноманітних навчальних і життєвих задач, зокрема застосування набутих знань та навичок для збереження власного здоров’я та здоров’я інших, дотримання правил безпеки життєдіяльності, оцінювання позитивного потенціалу та ризиків використання надбань фізики, техніки і технологій для добробуту людини й безпеки довкілля, прояву ініціативності, підприємливості та громадянської від - повідальності. З цією метою в підручнику після кожного параграфа є рубрика «Я знаю, вмію і розумію», а в кінці розділів — «Виконуємо навчальні проєкти», де подано завдання на реалізацію наскрізних змістових ліній, позначені відповідними піктограмами «Екологічна безпека та сталий розвиток» — , «Громадянська відповідальність» — , «Здоров’я і безпека» — , «Підприємливість та фінансова грамотність» — .

У рубриці «Домашні досліди та спостереження» пропонуються завдання, які ви зможете виконати самостійно. Оскільки розв’язування фізичних задач є одним із найважливіших умінь, що формується у процесі опанування фізики, то в підручнику пропонується рубрика «Вчимося розв’язувати задачі», а також «Вправи» із задачами різної складності. Задачі підвищеного рівня складності позначені зірочкою (*). Виконуючи завдання в рубриці «Перевірте себе», ви зможете оцінити свої знання і уміння застосувати їх. У кінці підручника вміщено відповіді до вправ і предметний покажчик.

Бажаємо успіхів у навчанні, нехай цей підручник стане вашим добрим помічником!