Підручник Хімія 8 клас М.М. Савчин 2021 

Назад до підручників 8 клас Хімія
Підручник Хімія 8 клас М.М. Савчин 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Грамота, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 209

ДОРОГІ ДРУЗІ!

У 8 класі ви продовжуватимете вивчати хімію — науку про речовини, їхню будову, перетворення та властивості. Цього навчального року ви докладніше ознайомитеся з періодичним законом і структурою періодичної системи та будовою речовин. Це забезпечить вам свідоме вивчення неорганічних сполук: оксидів, кислот, основ, солей, їхнього складу, будови й властивостей.

Під час вивчення хімії у 8 класі ви будете формувати предметні й ключові компетентності, розуміння того, наскільки важливими є хімічні знання для сучасної людини.

Збагатити, розширити й поглибити знання про хімічні елементи й сполуки вам допоможе підручник. Він складається з чотирьох тем і параграфів, у кожному з яких виокремлено підпункти й рубрики. Для полегшення роботи з підручником у ньому подано умовні позначення рубрик (див. с.2).

Ознайомтеся зі змістом підручника, зверніть увагу на запропоновані програмою навчальні теми, повторіть основні питання курсу хімії, що розглядалися в 7 класі. У змісті кожного параграфа є рубрика, що зорієнтує на результати, яких необхідно досягти. У тексті параграфів уміщено запитання та завдання, за допомогою яких ви зможете пригадати вже відомий вам матеріал або поглибити свої знання під час вивчення нового. Після кожного параграфа є узагальнення вивченого й завдання для самоконтролю, що розміщені в порядку зростання їхньої складності. Інші рубрики ставлять за мету допомогти вам навчитися
досліджувати властивості речовин та аналізувати результати ваших досліджень, самостійно виконувати практичні роботи, робити обчислення, формулювати висновки, готувати навчальні проєкти. Швидко пригадати опрацьований матеріал вам допоможуть узагальнення, уміщені наприкінці кожної теми як схеми. У них подані всі найважливіші поняття, визначення та формули, що розглядалися в темах.

Також допоможуть у роботі «Словник хімічних термінів» і «Предметний покажчик», подані наприкінці підручника.

Тож запрошую вас у нову подорож світом неорганічної хімії.

Бажаю успіхів!