Підручник Хімія 8 клас О.Г. Ярошенко 2021 

Назад до підручників 8 клас Хімія
Підручник Хімія 8 клас О.Г. Ярошенко 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Оріон, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 239

ЮНІ ДРУЗІ!

Цього навчального року ви продовжите вивчення королеви природничих наук — хімії. Насамперед з’ясуєте будову атома й структуру періодичної системи хімічних елементів. Крім того, дізнаєтеся про кількісні відношення речовин у хімічних реакціях, механізми утворення хімічних зв’язків. Це досить непростий навчальний матеріал, але водночас такий необхідний для пізнання навколишнього світу, формування предметних компетентностей у хімії. Їх ви зможете реалізувати під час ознайомлення з основними класами неорганічних сполук, вивченням яких завершується курс хімії 8 класу.

Підручник є зрозумілим і доступним завдяки такій структурі: текст параграфа — сторін ка природодослідника — сторінка ерудита — стисло про основне — знаємо, розуміємо — застосовуємо.

Тексту параграфів передує анонс «Опрацювавши матеріал параграфа, ви зможете...». З нього ви будете дізнаватись, який внесок у скарбничку вашої предметної компетентності з хімії робить кожний параграф, за умови, що працюватимете систематично й наполегливо. Текст поділено на логічно завершені порції нового матеріалу, які мають підзаголовки. Зроблено це для того, щоб сприяти вашій самостійній роботі з підручником. Рубрика «Хімія — це життя: сторінка природодослідника» містить завдання, під час виконання яких, ви розвиватимете дослідницькі вміння, експериментальним шляхом здобуватимете та закріплюватимете нові знання. У рубриці «Стисло про основне» кількома реченнями узагальнено основний матеріал параграфа.
«Сторінка ерудита» — це слушна нагода розширити й поглибити кругозір додатковими відомостями про речовини і явища. У рубриці «Знаємо, розуміємо» вміщено усні запитання, складені з дотриманням державних вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з хімії. У рубриці «Застосовуємо» запропоновано завдання для письмового виконання, що потребують практичного використання набу тих знань у змінених чи нових умовах та обов’язково — творчого підходу. Успішному опануванню нового сприятимуть навички групової навчальної діяльності, які ви вдосконалюватимете на уроках. Для цього до тексту параграфів включено рубрику «Попрацюйте групами».

Ви завжди зможете самостійно здобути знання, скориставшись додатковими джерелами інформації, на які вас зорієнтує рубрика «Працюємо з медійними джерелами».

А якщо ви матимете бажання самостійно продовжувати вивчати хімію в позаурочний час і виявляти свою творчість, скористайтеся поданою в підручнику тематикою навчальних проєктів.

Наприкінці підручника вміщено «Відповіді до розрахункових задач». Зміст параграфів взаємопов’язаний. І якщо ви не опрацюєте хоча б один з них, виникнуть труднощі у вивченні наступних.

Успішного вам навчального року й вагомих навчальних досягнень з хімії!

З повагою та впевненістю в тому, що хімічні знання допоможуть вам у житті.