Підручник Хімія 8 клас О.В. Григорович 2021 

Назад до підручників 8 клас Хімія
Підручник Хімія 8 клас О.В. Григорович 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 240

Науковий світогляд, наповнений знаннями природи та математики, є найбільшою силою не лише сьогодення, але й майбутнього.
В. І. Вернадський, перший президент Української академії наук

Знайомство з підручником

Ви продовжуєте вивчати одну з найчудовіших наук — хімію. У 7 класі ви дізналися, що у світі існує безліч хімічних речовин, опанували хімічну мову, навчилися позначати хімічні елементи та речовини, складати рівняння хімічних реакцій.

У 8 класі на вас чекають нові хімічні таємниці. Ви переконаєтесь у тому, що хімічні елементи та їхні сполуки підпорядковуються єдиним законам і правилам. Необхідно знати ці закони для глибшого розуміння хімії та розкриття її таємниць. Не соромтеся ставити запитання «чому?» і «як?». Уроки хімії — це уроки допитливих чомучок.

Цей підручник — ваш головний помічник у вивченні хімії. Кожний параграф поділено на частини. Невеликими порціями легше сприймати інформацію. Закінчується параграф висновками і практичним блоком, який складається з контрольних запитань, завдань для засвоєння матеріалу. Деякі запитання позначені зірочкою (*). Це завдання проблемно-пошукового змісту. На них ви не знайдете відповіді в тексті параграфа. Обміркуйте ці запитання у вільний час, зверніться до додаткових джерел інформації або обговоріть на уроці.

У підручнику розміщено додаткову інформацію: захопливі факти з історії хімії, відомості про видатних науковців та цікаві лінгвістичні задачі, які допоможуть вам запам’ятати певні терміни. 

У підручнику є розробки лабораторних дослідів, практичних робіт та домашніх експериментів. Виконуючи їх, обов’язково дотримуйтеся правил безпеки.

Наприкінці підручника є додатки з корисною інформацією, алфавітний покажчик та відповіді до розрахункових задач.

Обсяг знань із хімії дуже великий, і в підручнику всього розповісти неможливо. Цікавтеся іншими джерелами хімічних знань: енциклопедіями, журналами, Інтернетом. Щиро сподіваюся, що цей підручник розширить ваш світогляд, підштовхне до пошуку нової інформації та збагачення своїх знань, а можливо, спонукатиме до отримання майбутньої професії — хіміка.

Бажаю вам успіхів у навчанні!