Підручник Німецька мова 8 клас Н.П. Басай 2021 4-й рік навчання

Назад до підручників 8 клас Німецька мова
Підручник Німецька мова 8 клас Н.П. Басай 2021 4-й рік навчання
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Методика Паблішинг, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 184

Любий друже!

Підручник, який ти тримаєш у руках, є четвертим з серії навчально-методичних комплексів «Паралелі» для вивчення німецької мови як другої іноземної, яка допоможе тобі крок за кроком оволодівати мовою і рухатися вперед для досягнення рівня А2.

Підручник «Паралелі» для 8-го класу складається з 8 тематичних модулів. Кожний модуль вміщує 10–12 сторінок і ділиться на 4 блоки: А, B, С і D, які презентують один з аспектів теми модуля. Tи працюватимеш з текстами, діалогами, вправами й завданнями, які допоможуть тобі розвивати й вдосконалювати навички говоріння, аудію-вання, читання і письма. Більшість письмових вправ ти виконуватимеш у робочому зошиті.

Тексти з розділу Infobox Landeskunde цього підручника будуть і надалі знайомити тебе з країнознавчою інформацією про держави, мову яких ти вивчаєш. Певні відомості з життя твоїх однолітків з німецькомовних країн пропонують й інші тексти підручника.

Розділ Grammatik auf einen Blick у кінці кожного тематичного модуля допоможе тобі самостійно опановувати граматичні явища. У короткому граматичному довіднику ти знайдеш правила з прикладами.

Нові слова містить рубрика Wortschatz: Das ist neu!, яку ти можеш знайти в кінці кожного тематичного модуля. Вони наведені тут за алфавітом і з прикладами, що допоможе тобі краще їх запам’ятовувати. А якщо ти забудеш значення якогось слова, то зможеш звернутися до словника в кінці книги, де вміщено всі лексичні одиниці з цього підручника та основна лексика попередніх трьох років навчання.

Розділ Zwischenstation після кожних двох тематичних модулів допоможе тобі повторити, узагальнити й систематизувати вивчений матеріал. Матеріал цього розділу призначено для удосконалення вмінь читання, аудіювання, говоріння і письма, або ти можеш використовувати їх для підготовки до іспиту "Fit in Deutsch 1" і "Fit in Deutsch 2".

У кінці підручника ти знайдеш список неправильних дієслів німецької мови.

Аудіоматеріали до підручника містять аудіозаписи текстів для розвитку вмінь аудіювання. Ти можешь завантажити мобільний додаток metodika.ua на свій смартфон або або через реєстрацію на сайті видавництва www.metodika.ua (сторінка підручника, закладка Завантаження).

Бажаємо тобі успіхів у вивченні німецької мови з серією підручників «Паралелі»!