Підручник Основи здоров'я 8 клас О.В. Тагліна 2021 

Назад до підручників 8 клас Основи здоров'я
Підручник Основи здоров'я 8 клас О.В. Тагліна 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 160

Шановні восьмикласники та восьмикласниці!

Ви тримаєте в руках новий підручник з основ здоров’я, який, сподіваємося, супроводжуватиме вас на шляху дорослішання. Ви розумієте, що стаєте старшими, дорослі виказують до вас більше довіри, але разом із новими правами у вас з’являється більше обов’язків. Тепер ви самостійно несете відповідальність за власні слова, учинки та, звичайно, за своє здоров’я.

Переваги цього підручника полягають у тому, що всі теми розкриваються шляхом обігрування життєвих ситуацій, які ви легко впізнаєте або зможете уявити, оскільки вони траплялися з вами чи ви десь про них чули. Ви зможете поміркувати над ними, поставити себе на місце учасників подій, запропонувати розв’язання проблеми. Ви, можливо, знайдете тут відповіді на запитання, які вас хвилюють, окрім того, отримаєте поради, що неодмінно знадобляться в реальному житті.

Підручник побудований так, аби вам було якомога легше з ним працювати. Він складається з чотирьох великих розділів, які, своєю чергою, діляться на теми й параграфи. Угорі кожної парної сторінки вказано назву теми, угорі непарної — назву параграфа. Так вам буде легше знайти необхідний матеріал.

На початку кожного параграфа вам пропонується обміркувати певну ситуацію, обговорення якої передує вивченню нової теми. Сам процес опрацювання нового матеріалу буде для вас цікавим, оскільки ви зможете ознайомитися з думками інших людей, обговорити різні життєві ситуації, розв’язати проблеми, виконати практичні вправи.

Також ви матимете змогу попрацювати з додатковим матеріалом, звернутися не лише до літературних чи інтернет-джерел, а й до свого власного досвіду, до знань, отриманих раніше.

Наприкінці кожної теми розміщено запитання для повторення й обговорення, які розподілені за рівнями навчальних досягнень.

У практичних завданнях є безліч порад та вказівок, які допоможуть вам максимально точно відповісти на всі запитання, інколи в них подаються різноманітні підказки та допоміжні ілюстрації.

Що ви знайдете на сайті? Перш за все, різноманітні цікаві відео до деяких тем підручника, які не лише допоможуть вам у виконанні домашнього завдання чи вивченні навчального матеріалу, а й розширять ваш кругозір, можливо, спонукають до пошуку нової інформації та збагачення своїх знань із певної теми. Також на цьому сайті ви знайдете додаткову інформацію до кожного параграфа підручника. Не нехтуйте нею: ці тексти допоможуть вам дізнатися щось нове та краще засвоїти навчальний матеріал. І врешті, на сайті розміщено тестові завдання для самоконтролю. Після вивчення кожного розділу ви маєте можливість самостійно перевірити свої знання, до того ж у цікавій для вас формі. Для цього потрібно всього-на-всього перейти за посиланням та виконати тест в онлайн-режимі.

Ми щиро сподіваємося, що цей підручник стане для вас надійним порадником, допоможе у збереженні вашого здоров’я, виборі майбутньої професії, формуванні вашої громадянської позиції та побудові стосунків з оточенням.

Успіхів вам у навчанні!