Підручник Зарубіжна література 8 клас Н.Р. Міляновська 2021 

Назад до підручників 8 клас Зарубіжна література
Підручник Зарубіжна література 8 клас Н.Р. Міляновська 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Астон, Тернопіль
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 295

ДРУЗІ-ВОСЬМИКЛАСНИКИ!

Коли ми беремо до рук художню книгу, то очікуємо від неї цікавих розповідей про надзвичайні події, що трапилися з особливими людьми. Водночас у літературних творах ми можемо знайти для себе і безліч історичних фактів, згадок про важливі події культури, які розширюють наш світогляд і лягають у фундамент нашої освіти на все життя.

У 8 класі ми ознайомимося з художніми творами, у яких знайшли своє втілення найдивовижніші ідеї, найрізноманітніші світогляди та культурні досягнення різних народів. Ми вчитимемося сприймати ці безцінні надбання людства через призму мистецтва і чути в них голоси письменників як давнини, так і сьогодення. І не тільки чути, а й розуміти те, що намагалися сказати нам митці: що їх тривожило та що викликало в них гордість за культуру свого народу.

Ми почуємо голос давнини і зрозуміємо, що в ті далекі часи люди страждали й раділи з тих самих причин, із яких страждають і радіють наші сучасники. Усвідомлення зв’язку часів, єдності людей і різних народів у різні історичні епохи справді зачаровує та створює відчуття якоїсь магії.

Тож у 8 класі є всі шанси стати одним із тих, хто може завдяки літературі долати відстані й часові межі та збагачувати свій розум і пам’ять. Для цього потрібно лише вчитатися в кожний рядок, у кожне слово художнього твору, дослухатися до кожної його думки. Треба довіритися митцеві та йти за ним від образу до образу, від епохи до епохи...