Підручник Зарубіжна література 8 клас Ю.І. Ковбасенко, Л.В. Ковбасенко 2021 

Назад до підручників 8 клас Зарубіжна література
Підручник Зарубіжна література 8 клас Ю.І. Ковбасенко, Л.В. Ковбасенко 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Літера ЛТД
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 339

Підручник побудований відповідно до логіки уроків зарубіжної літератури і процесу читання та опанування художнього твору, що відображено у назвах рубрик: «Готуємося до діалогу», «Діалог із текстом», «Підсумовуємо», «Відлуння».

У рубриці «Готуємося до діалогу» міститься необхідний обсяг інформації для належної підготовки до сприйняття літературних творів.

Усі твори в підручнику-хрестоматії представлені в оптимальному обсязі (наявні всі ключові цитати і збережено основні сюжетні лінії) і в найкращих перекладах, які пройшли перевірку часом і належать до золотого фонду українського перекладацтва. Крім того, стисло розповідається про кожного перекладача вміщених творів (уривки зі спогадів про роботу над перекладами, цитати, знаменні факти біографії тощо).

Запитання та завдання рубрики «Діалог із текстом», уміщені у відповідних місцях підручника, мають здебільшого не репродуктивний, а критично-мисленнєвий характер, – спрямовуючи процес читання і спонукаючи до уважної (зокрема, й самостійної) роботи над текстом.

Широкий український контекст, тобто зв’язок зарубіжного красного письменства з Україною (літературним і культурним процесом, історією тощо), знайшов утілення в рубриці «Відлуння».

Якісний і дидактично обґрунтований ілюстративно-візуальний ряд розширює культурологічний контекст підручника, дозволяє організувати ефективну творчу роботу школярів як на уроці, так і в процесі виконання ними домашнього завдання.