Підручник Українська література 8 клас О.М. Авраменко 2021 

Назад до підручників 8 клас Українська література
Підручник Українська література 8 клас О.М. Авраменко 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Грамота, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 239

Дорогі друзі!

Аби дістати насолоду від вивчення української літератури у 8 класі, треба старанно й систематично працювати з підручником, який ви зараз тримаєте в руках.

Читаючи його, ви вирушите в захопливу й пізнавальну подорож: потрапите до Туреччини, на узбережжя Чорного моря, де станете свідками визволення з полону семисот козаків-невільників, а в цьому їм допомогла смілива українка (дума «Маруся Богуславка»). Дуже цікаво вам буде дізнатися, як здійснив фінансову махінацію і в один момент збанкрутував багатий селянин Калитка (І. Карпенко-Карий, «Сто тисяч»). Неабиякі інтриги будуть супроводжувати втечу з рідного села головних героїв Остапа та Соломії, яка пожертвувала своїм життям заради волі (М. Коцюбинський, «Дорогою ціною»). Ви також потрапите у вир пристрастей, першого кохання та зради (В. Чемерис, «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання»).

Також ви опановуватимете ази літературознавства: засвоїте нові наукові терміни, навчатиметеся аналізувати художні твори, читатимете й декламуватимете поезію, інсценізуватимете драматичні твори. Усе це буде для вас дуже цікавим.

Ця навчальна книжка поєднує елементи підручника та хрестоматії. Кожний розділ має таку структуру: відомості із життя письменника (письменниці) — короткий огляд художнього твору — текст твору — різнорівневі завдання.

Матеріал підручника оздоблено світлинами, репродукціями картин, орнаментами, посиланнями на цікаві матеріали в мережі «Інтернет», що сприятиме якісному засвоєнню художнього й навчального матеріалу.

Отож бажаємо цікавої подорожі світом української літератури. Успіхів!