Підручник Всесвітня історія 8 клас І.Д. Васильків, В.В. Островський, О.Я. Басюк, І.Л. Паршин, М.І. Костікова 2021 

Назад до підручників 8 клас Всесвітня історія
Підручник Всесвітня історія 8 клас І.Д. Васильків, В.В. Островський, О.Я. Басюк, І.Л. Паршин, М.І. Костікова 2021
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Астон, Тернопіль
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 170

Шановні восьмикласники і восьмикласниці!

Підручник із всесвітньої історії для 8 класу пропонує навчальний матеріал відповідно до чинної програми. Його особливістю є зіставлення подій та процесів ХV-ХVIII століть у світі та на українських теренах. Адже в період Раннього Нового часу світ став «єдиним цілим», тож події, які відбувалися на тій чи іншій території, були взаємопов'язаними. Це ви зможете простежити, працюючи з текстом, завданнями, таблицями, ілюстраціями. З їх допомогою синхронно вивчати події всесвітньої історії та історії України, як це рекомендує навчальна програма, стане значно легше. Параграфи містять пізнавальні, але доступні розповіді, кольорові схеми, промовисті мапи, цікаві та «непрості» запитання в рубриці «Міркуємо та діємо». Є невеличкі «шпаргалки», які неодмінно стануть вам у пригоді, ба більше, ви матимете змогу створювати їх самі. Захоплива рубрика «Чи знаєте ви, що...» здивує вас несподіваними фактами.

За допомогою ОВ-кодів, що на початку параграфа, зможете зануритися в неймовірні, дивовижні, а подекуди й маловідомі сторінки історії. Також ми пропонуємо змінити звичний, усталений погляд на певні події. Тренувальні вправи, що «ховаються» за QR-кодами наприкінці параграфів, урізноманітнять процес навчання. Добірка ілюстрацій (візуальних історичних джерел) на початку розділів дасть змогу відчути «дух часу», а узагальнювальні таблиці, що завершують розділи, -- розібрати все «до дрібниць». Для того, щоб вчитися міркувати, аналізувати, критично мислити та робити висновки, після параграфів є спеціальні «заморочки», що спонукатимуть ваш мозок до дії. Ви зможете працювати самостійно чи в групі, вдома чи на уроці, усно чи письмово, використовуючи лише матеріал підручника чи шукаючи інші джерела інформації.

Упродовж року вашими приятелями будуть юні Альбрехт Дюрер (знаменитий художник доби Відродження) і Марія  Терезія (австрійська імператриця з династії Габсбургів). Вони залюбки допоможуть наповнювати | «скриньку скарбів» інформацією про історичні події, явища, процеси та їх учасників. Щоденна наполеглива праця обов'язково приведе вас до успіху. Тож хай ваша мандрівка сторінками цього підручника стане пізнавальною і цікавою!