ГДЗ Алгебра 10 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір 2011 Збірник задач і контрольних робіт

ГДЗ Алгебра 10 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2011 рік) Збірник задач і контрольних робіт
  • Автори:
  • Тип: Збірник задач і контрольних робіт
  • Рік видання: 2011
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • 43

Алгебра – це один із найскладніших предметів у школі. У сьомому класі математика розділилася на два предмети: алгебру і геометрію, отже, тепер учні повинні виконувати вдвічі більше завдань і задач. Оскільки, алгебру вивчити непросто, варто ретельно підготуватися до контрольної з цього предмету. Вам допоможе ГДЗ Алгебра 10 клас Мерзляк Збірник завдань і контрольних робіт 2011 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

20.12 20:52
в першому виразі tg в чисельнику буде 0, а залишиться 2

До вправи: 3

Контрольні та тренувальні завдання з алгебри

На нашому порталі десятикласник зможе перевірити свої знання з алгебри в будь-який час. У цьому завжди готове допомогти ГДЗ Алгебра 10 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір Збірник завдань і контрольних робіт 2011 року.

Домашні роботи з алгебри

Звичайно, після кожного уроку алгебри вчитель задає домашнє завдання. Його також можна перевірити на порталі «12 балів». Для цього потрібно відкрити ГДЗ Алгебра 10 клас А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір Профільній рівень 2010 року.

Академічний рівень знань

Учні, які вивчають алгебру на академічному рівні, повинні прикладати значно більше зусиль та витрачати часу на вивчення цього предмету. Звичайно, їм також потрібна допомога з задачами та завданнями, адже дуже важливо не допустити помилки та переконатися у своїх знаннях. Для цього скористайтесь ГДЗ Алгебра 10 клас А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір Академічний рівень 2010 року.

Подивися відповіді навіть у класі

Тепер школяр зможе відвідати наш сайт зі свого смартфона і в будь-який час переглянути всі відповіді в гдз. Перевір свої виконані завдання разом з нами і отримай високий бал за домашню чи класну роботу.

ГДЗ і підручники з алгебри

На сайті школярів вже чекає цифровий підручник до ГДЗ Алгебра 10 клас Мерзляк Полонський Рабінович Якір - Збірник завдань і контрольних робіт, який можна завантажити дуже просто і абсолютно безкоштовно.

Всього декілька секунд і відповідь перед вами

Зручний зміст даного гдз по алгебрі допоможе школяреві в два кроки знайти відповідь до певного розділу і варіанту. Тепер у десятикласників з'явиться більше вільного часу на заняття або відпочинок.

Алгебра за новою програмою

Навчальна програма постійно оновлюється та змінюється, тому кожному учневі важливо мати нові актуальні підручники та ГДЗ до них. На нашому сайті ми постійно оновлюємо бібліотеку збірників готових домашніх робіт, які відповідають новій навчальній програмі.

Всі необхідні ГДЗ онлайн

В наш час комп’ютерних технологій та інтернету у всесвітній мережі можна знайти будь-яку інформацію, а розв’язки готових домашніх завдань – не виняток. Найзручніше користуватися ГДЗ на нашому сайті «12балів».