ГДЗ Інформатика 3 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд (2014 рік) Робочий зошит

Назад до ГДЗ 3 клас Інформатика
ГДЗ Інформатика 3 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд (2014 рік) Робочий зошит
9
 • Автори:
 • Тип: Робочий зошит
 • Рік видання: 2014
 • Видавництво: Освіта, Київ
 • Мова навчання: українська

Протягом 3 класу учні продовжуватимуть вивчати інформатику. Виконувати всі завдання потрібно дуже сумлінно і уважно, щоб не було прогалин у знаннях, адже далі буде складніше. Інформатика – це предмет, на якому учні навчаються працювати на комп’ютері та з його програмами. Окрім підручника з інформатики, школярі виконують завдання в робочому зошиті «сходинки до інформатики» для 3 класу.

Повідомити про помилку

Які теми вивчатимуть учні у 3 класі з інформатики?

 • Інформаційні процеси і комп’ютер
 • Файли і папки, вікна та операції над вікнами
 • Пошук даних в інтернеті
 • Робота з презентаціями
 • Алгоритми і виконавці
 • Створення проектів

Робочий зошит з інформатики та відповіді до нього

Всі завдання, які вмістили в себе робочі зошити з інформатики можна тепер легко вирішити. Адже ми спеціально для третьокласника опублікували на сайті ГДЗ Інформатика 3 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд Робочий зошит 2014 року. Цей збірник містить правильні відповіді до усіх задач та вправ. Готові відповіді знадобляться усім учням та іхнім батькам.

ГДЗ до підручника з інформатики

На нашому сайті ви знайдете відповіді не тільки до робочого зошита, але й до підручника ГДЗ Інформатика 3 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд, Ф.М. Рівкінд 2013 року. Виконувати завдання з підручника так само важливо, як і з робочого зошита, адже без теорії не можливо освоїти практику. Головне – це бажання вчитися та засвоювати нові знання.

Як перевірити завдання за допомогою ГДЗ?

Виконайте на чернетці те завдання, яке Вам задав учитель. Після чого просто заходьте на наш портал і відкривайте збірник ГДЗ до робочого зошита «сходинки до інформатики». Разом з ним Ви переконаєтеся в правильному виконанні кожного завдання. А якщо є помилки, то матимете змогу їх проаналізувати та виправити.

Курс «сходинки до інформатики»

Вивчаючи інформатику за цим курсом, школярі усвоюють основні навики роботи з комп'ютером, Вони отримують знання про можливості ПК, вчаться складати тексти та малювати на ньому. Також школярі ознайомлюються з таким поняттям як алгоритм та алгоритмічні структури, вчаться працювати з навчальними комп'ютерними програмами, розвивають логічне мислення. 

ГДЗ у твоєму телефоні

Чим же так прості і практичні готові домашні завдання? А тим, що з ними можна працювати в будь-якому місці. На уроці, в гостях і вдома дивіться сходинки до інформатики 3 клас Ломаковська, Проценко, Ривкінд Робочий зошит безпосередньо зі свого смартфона. Адже наш сайт адаптований до будь-яких сучасних гаджетів і користуватися ним дуже зручно, більш того, всі сторінки завантажуються миттєво і вам не потрібно чекати.

Готові відповіді з інформатики для батьків

Програма навчання школи суттєво змінилася з того часу, коли навчалися батьки. Багато дорослих навіть не вивчали інформатику в школі. Але як же тоді допомогти дітям з домашнім завданням? Дуже просто. Адже на нашому сайті є готові відповіді до усіх вправ та завдань. Усі книжки складені професіоналами і перевірені на наявність помилок та описок. Так що Ви сміло можете перевіряти домашню роботу за допомогою нашого сайту.

Безплатні ГДЗ з інформатики

Переглядати ГДЗ на нашому сайті можна абсолютно безкоштовно! Перегляд всіх електронних посібників на порталі не вимагає не тільки оплати, а й реєстрації. Це зробить вивчення кожної шкільної дисципліни значно простішим і значно приємнішим.

«12 балів» в соціальних мережах

Приєднуйтесь до нас у групах в соціальних мережах Facebook і VK. Там ви можете ділитися з друзями посиланнями на улюблені ГДЗ, а також писати нам коментарі про роботу сайту, адже ми стараємось зробити його зручним та корисним. А ще пишіть нам про те, які ще збірники з відповідями, Ви б хотіли бачити у нас на сайті.