ГДЗ Інформатика 3 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд, Ф.М. Рівкінд (2013 рік) 

Назад до ГДЗ 3 клас Інформатика
ГДЗ Інформатика 3 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд, Ф.М. Рівкінд (2013 рік)
8
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2013
 • Видавництво: Освіта, Київ
 • Мова навчання: українська

Сходинки до інформатики за 3 клас – це курс, який навчить діток працювати за комп’ютером, вони навчаться складати тексти та малювати на ньому, взнають, що таке алгоритм, працюватимуть з навчальними комп’ютерними програмами та гратимуть розвиваючі ігри. В цьому нам допомагатиме гдз інформатика 3 клас ломаковська.

Повідомити про помилку

Відповіді з інформатики

У третьому класі хлопчикам та дівчаткам прийдеться вивчити багато цікавих та складних предметів, серед них інформатика. Але школярам буде набагато простіше, якщо під рукою буде ГДЗ Інформатика 3 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд, Ф.М. Рівкінд 2013 року.

Теми з інформатики у 3 класі:

 • Інформаційні процеси і комп’ютер
 • Файли та папки. Вікна та операції над вікнами
 • Пошук даних в Інтернеті
 • Робота з презентаціями
 • Алгоритми і виконавці
 • Створення проектів

Робочий зошит «сходинки до інформатики» і відповіді до нього

У нас на сайті Ви знайдете не тільки відповіді до підручника з курку «сходинки до інформатики» для 3 класу, але й до робочого зошита Інформатика 3 клас Ломаковська, Проценко, Ривкінд 2014 року. Цей зошит містить різноманітні вправи та завдання, які допоможуть учневі навчитися працювати з різноманітними комп’ютерними програмами: вчаться редагувати тексти у текстовому редакторі, складати просто мелодії у музичному редакторі, створювати малюнки у графічному редакторі, робитимуть презентації.

Відповіді до завдань та вправ з інформатики

Тепер школярі і їхні батьки зможуть перевірити знання з інформатики за лічені хвилини завдяки збірникам ГДЗ, які є на нашому порталі та готові працювати з Вами в будь-яку хвилину.

ГДЗ на Вашому смартфоні онлайн

Ваш смартфон допоможе переглядати всі відповіді у збірнику сходинки до інформатики 3 клас Ломаковська, Проценко, Ривкінд в будь-який час і в будь-якому місці. Для цього відвідайте наш портал зі свого мобільного пристрою і працюйте з посібником зручно і абсолютно безкоштовно.

Що таке ГДЗ?

Готові домашні завдання (ГДЗ) – це помічники для учнів та їхніх батьків, які містять правильні відповіді до усіх завдань з підручника чи робочого зошита. Готовими відповідями не варто зловживати та бездумно з них списувати, адже це не принесе жодної користі. Тим не менше, завдяки ГДЗ можна підготуватися до уроку, попрацювати над помилками та підготуватися до контрольної чи самостійної роботи.

Інформатика на 12 балів!

Для того, щоб знати всі теми з інформатики у третьому класі, школярам знадобляться: комп’ютер, стандартні програми WordPad та графічний редактор Paint, а також підручник і робочий зошит з даної дисципліни разом з ГДЗ до них, які Ви можете знайти на нашому сайті.

Відповіді з інформатики для батьків

ГДЗ у 3 класі – це скоріше помічник для батьків, ніж шпаргалка для учня, адже саме батьки допомагають діткам виконувати домашнє завдання. Програма навчання сучасної школи суттєво відрізняється від тієї, яка була, коли в школу ходили батьки. Багато батьків навіть не вивчали інформатику в школі. Але це не проблема, оскільки перевірити всі завдання можна з нашими решебниками для 3 класу «сходинки до інформатики»

«12 балів» Facebook і VK

Приєднуйтесь до нас у наших групах в соціальних мережах Facebook і VK. Там Ви зможете обмінюватися з друзями посиланнями на улюблені книжки. А також, якщо вам потрібний якийсь конкретний збірник ГДЗ, то напишіть нам про це і ми якнайшвидше його додамо.