ГДЗ Українська мова 3 клас М.С. Вашуленко, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківська 2013 

ГДЗ Українська мова 3 клас М.С. Вашуленко, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківська (2013 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2013
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • 8

У третьому класі на школяра чекають нові вправи з української мови, які потрібно вирішувати на уроках в школі і самостійно дома. Звісно, кожен школяр хоче справитися з ними якнайкраще і отримати 12 балів. В нас на сайті опублікований збірник ГДЗ Українська мова 3 клас М.С. Вашуленко, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківська 2013 року, в якому є всі відповіді до вправ з підручника. Готові відповіді стануть в нагоді і батькам, і учням.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

01.06 23:30
Не з спросоння а просто спросоння

До вправи: 327

Навіщо вирішувати вправи з української мови?

Щоб навчитися красиво і грамотно спілкуватися українською мовою, потрібно весь час практикуватися, вивчати нові правила граматики, писати диктанти, вчитися правильно відмінювати слова і складати речення, вірно ставити розділові знаки. Отримати ці всі навички можна виконуючи різноманітні вправи з української мови.

Що вивчатимуть учні у 3 класі з укр мови?

У програму навчання входять такі теми:

Готові домашні завдання з укр мови – допомога батькам

У початковій школі більшість батьків допомагають своїм діткам з домашнім завданням, адже потрібно в правильний момент направити школяра, підказати, пояснити складне завдання. Оскільки більшість батьків закінчили школу доволі давно, то пам’ятати всі нюанси граматики просто не можливо. В такому випадку знадобиться збірник ГДЗ 3 клас українська мова Вашуленко.

Навіщо використовувати готові відповіді?

Звичайно, гдз з укр мови 3 клас можуть використовувати не тільки батьки, але й діти. Головне – користуватися ними правильно і відповідально, а не бездумно списувати. Варто самостійно виконати всі вправи, перевірити їх за допомогою збірника з готовими відповідями і після того вже переписувати у робочий зошит.

Домашнє завдання з української мови на 12 балів!

Працюючи зі збірниками ГДЗ учні навчаться самостійно перевіряти вправи, зможуть якісно підготуватися до контрольної роботи, написати диктант, покращити знання і бути впевненим в тому, що на уроці отримають гарантовано 12 балів. ГДЗ Вашуленко українська мова 3 клас містить відповіді до всіх вправ та завдань.

Робочий зошит з української мови

На нашому сайті «12 балів» школярі знайдуть готові відповіді не тільки до підручника, але й до робочого зошита ГДЗ 3 клас Вашуленко і всіх вправ у ньому. Використовуючи готові домашні завдання, учень зможе швидко і якісно перевірити свої знання і попрацювати над помилками.

ГДЗ укр мова Вашуленко онлайн

Переглядати збірник ГДЗ Українська мова 3 клас М.С. Вашуленко, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківська 2013 року онлайн можна не тільки з ПК чи ноутбука, але й з планшета чи смартфона. Це робить доступ до готових відповідей максимально простим і зручним, адже підглянути в ГДЗ тепер можна будь-де і будь-коли.

ГДЗ «12 балів» у Facebook і VK

Ми чекаємо всіх третьокласників в наших групах в соціальних мережах Facebook і VK. Там ви можете ділитися улюбленими збірниками готових домашніх завдань з української мови з друзями, обговорювати сайт та книжки в ньому. Ми чекаємо на Ваші коментарі, адже для нас важливо зробити сайт максимально цікавим, корисним та зручним.

Переваги сайту «12 балів»

На відміну від інших сайтів з готовими домашніми завданнями, наш працює дуже швидко і вам не потрібно довго чекати поки відкриється та чи інша вправа чи завдання. У нас є закладки для Ваших улюблених ГДЗ – ними дуже зручно користуватися. Ми стараємося постійно оновлювати базу посібників і додаємо нові, які відповідають новій програмі.