ГДЗ Основи здоров'я 5 клас Т.Є. Бойченко, С.В. Василенко (2018 рік) 

Назад до ГДЗ 5 клас Основи здоров'я
ГДЗ Основи здоров'я 5 клас Т.Є. Бойченко, С.В. Василенко (2018 рік)
42
НОВА програма
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • Мова навчання: українська

Підручник складається зі вступу і чотирьох розділів: «Здоров’я людини», «Психічна і духовна складові здоров’я», «Фізична складова здоров’я», «Соціальна складова здоров’я». Для засвоєння і закріплення матеріалу є рубрики «Завдання», «Поміркуй», «Пригадай», «Це допоможе в житті», «Словничок». Рубрика «Перевір себе» допоможе після вивчення кількох параграфів самостійно оцінити свої знання, а також рівень практичних навичок, сприятливих для здоров’я і життя.

Повідомити про помилку

ГДЗ помічник онлайн

Основи здоров’я — дуже важливий шкільний предмет, адже саме на цих уроках ти дізнаєшся, як бути здоровим, зробити своє життя безпечним, правильно поводитися в різних ситуаціях. Навчившись організовувати свій день, ти встигатимеш робити багато цікавих справ і не втомлюватися. Матеріали підручника підкажуть також види активного відпочинку для зміцнення організму і підготовки до нових звершень у навчанні, спорті, улюбленій справі.

Перевірка знань з основ здоров’я разом з ГДЗ

У підручнику розповідається про правила спілкування з дорослими, однолітками, родиною. Ти поступово навчишся бути
відповідальним не тільки за себе, а й за родичів, друзів і однокласників.
Під час виконання завдань рубрики «Моделюй — набувай життєвих навичок» ти зможеш самостійно або в групі з однокласниками набувати важливих навичок: дбайливого ставлення до життя й здоров’я; уміння приймати рішення; спілкування з ровесниками та старшими; співчуття та милосердя; протистояння виявам насилля в учнівському колективі; активного слухання; безпечного користування джерелами інформації; безпечної поведінки в побуті та природі тощо.
Завдання рубрики «Попрацюйте в парі або в групі» мають кілька переваг. Спілкуючись із однокласниками, ти можеш обговорити життєві ситуації, уявити себе в різних ролях, виявити свої найкращі риси.

ГДЗ Основи здоров'я 5 клас Т.Є. Бойченко, С.В. Василенко (2018 рік) 

Усі параграфи читай уважно, зупиняйся та відповідай на запитання в тексті. Це допоможе краще зрозуміти матеріал. У рубриці
«Ситуаційні завдання» наводяться життєві ситуації. Розв’язання таких завдань застереже тебе та твоїх однокласників від прикрощів і негараздів. 
Вивчай із цікавістю основи здоров’я, здобувай нові знання і вчися застосовувати їх у житті.